Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elköltöznétek mindent hátrahag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltöznétek mindent hátrahagyva egy nő miatt, bele a bizonytalanságba?

Figyelt kérdés

Van egy lány, angliába lakik. Legtöbb gondot a távolság jelenti meg az együtt töltött idő.


Emiatt szakított velem. Ami érthető. De én az elmúlt 5 hónapban karrieremre fókuszáltam, félek ha kikerülök hozzá nem lesz munkám és teljesen összedőlök. Közben pedig jó vele és megbízok benne, régóta nem bíztam meg ennyire senkiben.



márc. 19. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem koltoznek el es adnek fel mindent. Egyszer mar csinaltam es porul jartam.
márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem olyan egyszerű most kiköltözni, előbb kell egy állásajánlat, utána kapsz vízumot. Enélkül csak fél évet tartózkodhatsz az országban és nem vállalhatsz munkát.
márc. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak így nem. Hosszútávú kapcsolatban, ha már éltünk együtt, akkor hajlandó lennék (volt is hogy megtettem) a párom miatt költözni, országot váltani, amennyiben az én igényeim is figyelembe vannak véve, és ő is hajlandó kompromisszumra, hogy megkönnyítse nekem az életet. (Nálunk pl a páromnak annyi volt a kívánsága, hogy költözzünk vissza Magyarországra, azon belül hajlandó volt arra, hogy a települést én válasszam meg. Kifelé menet együtt választottunk országot meg várost is, mindketten kompromisszumot hozva)
márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennek bele.
márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy orszagvaltas elokeszuleteket igenyel. Amig nincs konkret munkahely, vizum stb, addig ez csak egy elerhetetlen alom.
márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem
márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bizonytalanság=Mo.

Külföldi pipi?


Van még kérdésed?

márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Az, hogy "megbízok benne, régóta nem bíztam meg ennyire senkiben"édeskevás egy mindent felrúgós újrakezdéshez. Ha nem tudsz nélküle élni,és ő sem tud nélküled, az már talán elég. Nem biztos, de talán.
márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!