Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 50 evesen is szerelmes tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 evesen is szerelmes tud még lenni egy ferfi?

Figyelt kérdés
márc. 21. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én már 42 évesen se. Minden illúziómat elvesztettem már a nőkkel kapcsolatban.
márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyesmin gondolkodok mostanában. Hogy ennyi idősen tud még szerelmes lenni az ember? Ha igen, akkor ilyenkor is olyan izzó érzésel mint fiatalon? Vagy ilyenkor milyen ha szerelmes az ember?
márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, még hányszor teszed fel itt ezt a kérdést, meg hogy akar-e gyereket stb.. 🤦‍♀️ Igen, tud szerelmes lenni, még 70 évesen is, de ha ennyire bizonytalan vagy, hogy már a századik 50 éves pasis kérdést írod ki, valószínű nem, a kiszemelted, beléd NEM szerelmes!
márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Hogyne tudna, miféle kérdés ez?
márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Még 60 évesen is!
márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!