Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nem normális, ha 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem normális, ha 20 évesen képtelen vagyok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen azt veszem észre, hogy körülöttem mindenkinek barátja/barátnője van, engem meg valamilyen okból teljesen hidegen hagy a kapcsolat dolog. Már nem is izgat. Pedig anyám is állandóan arról kérdezget, hogy mi újság a pasikkal, van e aki tetszik. Persze vannak akik bejönnének, de mind foglalt és semmi esélyem sincs náluk. Így inkább nem is gondolok szerelem dologra

Volt tini koromban 2 fiú is, akik tetszettek, de egyikkel sem jött össze semmiféle kapcsolat. Nálam meg nem is próbálkozott senki.

Vénlány leszek? Legyek apáca inkább, hogy ne is kelljen ezen törnöm a fejem?


2023. szept. 23. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az ember nem talál olyat nem botlik bele olyan emberbe akibe az lesz akkor nem is tud az lenni.
2023. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
A mai világban ez már nem szokatlan, és sok esetben igaza van az embernek.
2023. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért nem érdekel, mert nincs olyan, akivel kölcsönös a vonzalom és ezért haritod. Majd ha jön ilyen, akkor nagyon is érdekelni fog. De ezt nem lehet erőltetni.
2023. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem ilyen egyszerű behatárolni. Én pl magas vagyok izmos, átlagnál kicsit jobban kinéző férfi, jó kocsival jol fizető állással stb. Még sincs senkim évek óta mert nem keresek, nem fektetek bele energiát. Pedig nekem is lehetne kapcsolatom, de nem akarok. Hozzáállás kérdése az egész, ismerösöm alacsony kövér keveset keres stb, de van nője mert akarja hogy legyen. Az máskérdés h gyereke van a nőnek kihasználja elveszi minden pénzést stb. de hát neki úgy néz ki megéri. Neked is ha neki feküdnél hogy akkor most összejösz valakivel, csak azért hogy legyen nem kellene 2óra se hogy összehozd. De hát az olyan is lenne, ha te még nem találtad meg azt akivel nagyon összepasszolsz, vagy hasonlot se nem kell beérni minden random csövessel aki csak a lyukat látja benned vagy a szolgát. Ne problémázz ezen, csináld amit szeretsz légy barátokkal élvezd az életet a szabadságot stb, bármit ami boldoggá tesz.
2023. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!