Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet köze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

tavaly márciusban kiderült, hogy apukám megcsalta anyukamat majdnem 2 éven keresztül.

azóta volt 2 kapcsolatom is, és mind a 3ban úgy érzem hogy engem is megfognam csalni, és hogy az összes fiú egy nyomorék.

hozzateszem most is kapcsolatban vagyok, és semmi ok nincs a fiu reszerol a megcsalasnak, mégis úgy erzem egy szebb, jobb lányért képes lenne megcsalni, mivel hogy a számomra leggyonyorubb nőt is megcsalta egy férfi, akire fel néztem. (azóta megjobban megromlott a kapcsolatom apukammal)

és hogy ha a kettőnek van koze egymáshoz,esetleg tanácsokat, vagy javaslatokat szivesen fogadnek mert nagyon zavar ez az érzésem.


Lány



márc. 27. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz!
ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor te vagy saját magad leghasznosabb pszichológusa. Az első lépés, hogy kilépsz a mostani kapcsolatodból, mert így szenvedsz te is és emiatt majd a srác is. Ezután gondold át és akár írd is össze, hogy te mitől vagy értékes, szerethető stb. A másik és egyben a legnehezebb dolog, hogy be kell látnod, nem minden pasi olyan, mint az apukád. Azt is tanácsolhatnám, hogy próbáld rendezni a kapcsolatodat apukáddal, de ez -legalábbis most- szinte lehetetlen vállalkozás lenne. Úgy gondolom, hogy ebben helyzetben a legtöbb segítséget és megnyugvást anyukádtól, esetleg -ha van - a testvéreidtől és a barátoktól várhatod. Éld az életed, de tarts szünetet a pasizásban. Sajnos időre van szükséged. Minden jót.
ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nekem nagymamám mesélte, hogy amikor apukám kisbaba volt nagyapám szeretőt tartott. Egész életében ott maradt a tüske. Én is haragudtam nagyon nagypapámra, nem kellett volna. De nem tudom mi állt a háttérben. Úgy gondolom én azért, hogy nem volt köztük szexuális élet, nagymamám soha nem volt belé szerelmes, ezt tudom biztosra. Amikor tiniként elmesélte a sztorit nagymamám akkor olyan dühös voltam rá, hogy legszívesebben elhordtam volna mindennek, de mama mondta, hogy annak ellenére mit csinált a viszony abbamaradt és a apukám szép családi életet élt, a családjának élt, mindent amit tudott később megadott nekik és szerintem a baki eltörpült idővel. Megbocsájtott neki mama, én nem tudom menne-e. Viszont azt tudom, hogy neked nincs közöd ahhoz úgy mint nekem se volt az ő házassági életükhöz. Ha apukád példás apa volt a hibája ellenére akkor nem kéne magadban gyűlölni. Most persze nagyon nehéz, de magadnak ártasz vele. A gyűlölet, harag sose jó érzés.
ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13

az a baj apukam soha nem volt peldas apa, sőt 5 éves koromig alig lattam mert külföldön dolgozott. és ha itthon is volt mindig szidott midnen aprosagert

ápr. 3. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!