Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a szerelem jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a szerelem jelei?

Figyelt kérdés
márc. 27. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Szivecskés emoji
márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok van...


Egyik a sok közül, hogy jó értelemben nem tudod kiverni a fejedből.


És lehet, hogy totál hülye leszel


Majd jön a főnök és megkérdezi, hogy mondja maga látja ezt az 5 embert ügyfelet aki 1 órája itt áll és várja, hogy kivigye nekik a kávét?

Mire te...hú, hogy kerültem én ide, nem is emlékszem, hogy reggel felszálltam a vonatra... Hű basszus papucs van rajtam

márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rá gondolsz, izgatott leszel és boldogság tölt el. 0-24 órában képes vagy rá gondolni... Meg persze aggódhatsz is, hogy pl. kölcsönös-e a dolog, nem csak benézed-e részéről a kedvességet, stb. Ezekkel a gondolatokkal keveredhetnek az érzések, de alapvetően elkezdenek tombolni a hormonjaid és alig várod, hogy találkozhass vele, plusz szexuális értelemben is rettentően vonzónak találod (általában annyira, hogy más vonzó embereket különösebben nem is veszel olyankor észre, mert akkora hatással van rád az a bizonyos). Csupa jót akarsz a másiknak, hiányzik a társasága, meg akarod ismerni, minden alkalmat megragadsz, hogy összefuss vele. Esetleg sokat álmodozol róla, ha olyan típus vagy. Rájössz, hogy nem számít az életkor... :D Látod a hibáit is, pl. termetéhez képest kicsi a lába, jó nagy füle van, egy picit furcsán beszél, de azokat is elkezded szeretni benne (nem idealizálásról beszélek!). Szereted az egész embert, még akkor is, ha valami iszonyú blődséget mond vagy csinál. Együtt akarsz vele kb. mindent csinálni, megélni. Ha megbánt, akkor nagyon megbánt, mert számít, hogy mit gondol rólad. Biztos lehet még mindenféle rózsaszín dolgot is felsorolni, nekem ezek jutottak így hirtelen az eszembe. Oh, és ha nem vagy zavarba esős típus, hát az tuti, hogy előtte az leszel... :D (túltolod a dolgokat vagy bénázol vagy tokától bokáig elvörösödsz, amiből egyből látszik, hogy több mint szimpatikus neked az illető).

Na, ha mindezt tapasztaltad magadon, akkor nagy valószínűséggel az vagy, de azért ne veszítsd el a fejedet, próbálj józan maradni és nem túlidealizálni a másikat, vagy elkapkodni a dolgokat. Hajrá! :)

.

.

.

.

.

ui.: Megsúgom, hogy szerintem én pl. az kezdek lenni... Még nem tudom, hogy mennyire jó-e ez nekem, vagy hogy a másik mennyire vezetett meg, de remélem, ezúttal jól végződik! :-)

márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahww utolsó válaszoló ezt olyan jó volt olvasni.
ápr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!