Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ex (friss) visszaszerzése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hori62 kérdése:

Ex (friss) visszaszerzése, visszatérhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé hullámvasút a sztorim. Egy eléggé szoros, tervekkel teli, és küzdelmes párkapcsolatomnak lett vége. Ő szakított velem, mivel az utóbbi időben veszekedtünk sokat, bevallom inkább én vele. A szakítás, 2-3 hetes. Elsőnek szünetet kért, ahol szabályokat fektettünk le, de már a szünet második napján ő keresett, vagy kaptam tőle random szíveket smsben. Közben már elkezdtem gondolkodni, hogy min lehetne változtatni, és min kellene hogy ne veszítsem el. Aztán sajnos szakítás lett, hiába próbáltam esélyt kérni, hogy változtam. (Nem voltam erőszakos, sem idegbeteg, soha nem csaltam meg, ennyire durva dolgok nem voltak. Szimplán gyakori viták.) Szakítás után is kaptam tőle szíveket, beszéltünk. Hiányzom neki, nem jobb nélkülem ésatöbbi, de továbbra sem adott esélyt nekem. Volt egy utazás, kanári szigetekre, ahova úgy volt együtt megyünk, de mentek barátok ismerősök. Ő elutazott, nyilván én időközben visszamondtam, de egyértelmű utalásokat tett, még szakítás után is, hogy jó lenne ha ott lennék.

Egy nappal később utaztam el, meg is találtam. Csokor rózsa, este, víz romantika minden. Beszélgettünk, sírtunk de sajnos nem volt sikeres az az éjszaka. Továbbra sem akarta velem folytatni, sem tiszta lappal újrakezdeni. Visszakísértem a szállodához ahol elváltunk, de visszafordulva azt mondta szeret. Felment. Eltelt 3 nap, de még mindig küzdeni akartam. Ismerősökkel tartottam a kapcsolatot, mindenkinek azt mondta nem tudja mi van benne, nekem is mondta ezt még miután másodjára is elhajtott. De folytatni továbbra sem akarja, fél az újabb veszekedésektől. Eltelt 3 nap, nem bírtam ki. Felmentem a szállodába, előtte elmondtam neki hogy beszéljünk. Beengedett, beszélgettünk. Úgy nézett a szemembe mint az első találkozáskor, csillogó szemmel. De újra visszautasított, fél, nemtudja mivan benne stb… beszélgettünk, majd nem tudtunk ellenállni, lefeküdtünk egymással. Nem értettük mivan.. sírtunk, majd hirtelen megint elvittek a vágyak. Beszélgetve összebújva kicsit beszunyáltunk, mint régen, egyszerűen szép volt. De azt mondta, hogy nem tudja mivan, nem akar kapcsolatot, fél hogy nem változik semmi. Visszamentem a szállóra, majd magától írt reggel, hogy vagyok, és nagyon jó volt a tegnap este. Hosszú idő után újra együtt, és minden jó volt. Belementem egy olyan dologba, hogy megvan a testi vonzalmunk, találkozgassunk. Cserébe kértem tőle egy lehetőséget, hogy megmutassam hogy más ember vagyok, és tudom miket hibáztam. Ha nem is 2-3 hét alatt, de hátha sikerül akár hónapok után is visszahódítani. ( Hozzáteszem, most ezt írom pont rámírt.)

Megvan a vonzalom, mégis még határozott.

Mikor kezdhetek el igazán hiányozni neki? Mit tudok még ezeken felül tenni? Tapasztalatok alapján még nagyobbat fogok pukkanni ebben a helyzetben? Minden szálat próbálok megragadni hogy visszaszerezzem.

25F



márc. 30. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lesz semmi jó. A barátnőd ragaszkodik hozzád, a széphez, jóhoz amit átélt veled, de visszatartja a sok rossz, a csúnya ami közben kialakult. A kötődés kevés. Nem bízik benned, nem is szeret téged. Akármit csinálhatsz, vissza is mehet hozzád, de lejárt lemez a ti kapcsolatotok és idő kérdése mikor veszi magát full észre az exed.
márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tiszta sor. Nehéz, főleg hogy ahogy most megint kaptam tőle üzenetet, mélyen mintha az jönne le, hogy valamilyen formában ő elkapkodta ezt a szakítást, csak a saját egója ezt nem vallja be. Nyilván ennek örülnék a legjobban, és az érzelmeknek parancsolni nem lehet, de bennem is ottvan, hogy elvakult vagyok és ezekbe túlságosan belebeszélek tudat alatt hülyeségeket.
márc. 30. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem
márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Komonytalan
márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!