Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legőrültebb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legőrültebb dolog amit a párotok visszaszerzéséért tettetek?

Figyelt kérdés
tabu nélkül :)

2017. nov. 7. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Elmartam magam mellől az összes férfi barátomat és összevesztem a szüleimmel (nem kedvelték őt eleinte).
2017. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Az övéért semmit, a pénzem visszaszerzéséért viszont kilátásba helyeztem egy polgári peres eljárást. Mondanom sem kell, kirobbanó siker volt.
2017. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Exet sosem akarok visszaszerezni, mert semmi értelme!
2017. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Elváltam a feleségemtől.


36/F

2017. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Mi már az esküvőt terveztük amikor megcsaltam a páromat. Ezért szakítottunk,volt kiabálás,orditozás,sírás, három hónapig nem beszéltünk,de mindennap találkoztunk,mivel egy munkahelyen dolgoztunk (most is). Újból beszélni kezdtünk, de nem akart megbocsájtani.

Közben megismerkedett egy csajjal akire nagyon féltékeny voltam,úgy hogy direkt a párom után loholtam. Szét robbantottam őket ha együtt láttam a párocskát. Ha beszélgettek a folyosón oda mentem és bezavartam a csajnak. A párom átlátott rajtam,de nem szólt. Utána a kocsija előtt vártam és feltartottam,könyörögtem,hogy bocsásson meg,hallgasson végig,adjon még egy esélyt. Nem,nem,nem volt a vàlasz. De azért megszánt párszor és a könnyeivel kűzködött,legtöbbször azért utasított el,mert csak felszakítottam a sebeket. Akkor gurult el a gyógyszer nálam amikor a kollegina nőcske a szerelmemet megölelte és puszival vált el tőle. A párom nem puszilta meg és nem is viszonozta az ölelést. De ez nem tartott vissza. Oda ballagtam hozzájuk és szóltam a csajnak,hogy akadjon le a páromról és ne fogdozza,ne legyen már ilyen közönséges mindenki előtt. Beszóltam neki a külseje miatt is,hogy mindig kihívó ruhákban van, és még télen is szoknyákat hord. A barátom köpni nyelni nem tudott. De azért kiabált velem amikor találkoztunk és nekem vágta a mondandóját. Ez pontosan a lakásán volt amúgy. Térdre csúsztam és megöleltem a lábát. Mondtam neki,hogy addíg nem megyek el amíg nem hallgat meg. Szerintem hajnalig fennt maradtunk kb és addígra mindent megbeszéltünk. Együtt vagyunk azóta is 💜 Soha többet nem csalom meg és a hátra levő életemben azon dolgozom,hogy boldoggá tegyem 🙏. És ilyen hisztis pi.a sem leszek többet. Azóta sem viselkedtem úgy 💜🙏

2017. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Többet fizettem. Ez mindig beválik.
2017. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

66-os % nem vagy semmi :D

Remélem boldogok lesztek :)

2017. nov. 7. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es válaszoló - átérzem, én hasonlóképp (MINDEN barátomat elmartam, plusz majdnem szüleimet is) csak épp nem visszaszerzésért hanem megtartásért, ritka nagy hülye voltam. De aki volt már igazán szerelmes, az volt már hülye is, ez ilyen, tanul az ember belőle...
2017. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

5-ös!

Te aztán egy ritka nagy sz/\rdarab vagy.


A kérdésre: leugrottam egy szaguldo vonatrol :DD

Mert épp nem állt meg ott ahol az exem lakott, pár repedéssel és pár repett/torött bordával elkúsztam a vonatállomástól a házig, ahol közöltem vele, hogy jöjjön le, beszéljünk, hozzátettem, hogy eléggé szétrszort és szó szerint megtört, széttört állapotban vagyok. Hát nem jött le.

2017. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Amit soha a büdös életbe nem fogok még egyszer csinálni :D Ének. Alapvetően szoktam amikor nincsenek itthon és magam vagyok, de tudom magamról, hogy rossz a hangom így megkímélek tőle mindenkit. Ez egy kivételes alkalom volt, mert megkért rá.
2017. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!