Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem udvarolnak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem udvarolnak a mai férfiak?Kifejtem 👇

Figyelt kérdés

A kérdés a mai 30-45 közötti férfiakra irányul, de akár lehetne lentebb is vinni a korosztályt, udvarlás alatt én ezt értem:

Becézgeti a nőt (kicsim, szívem, drágám, kincsem stb)

Dícsérgeti külsőleg lelkileg

Lehet vele beszélgetni, komoly filozófiai/társadalmi témákról is, tájékozott, olvasott

Értékeli a nő "fáradozásait" házimunka, ügyek intézése, egyéb dolgok

Megöleli, kedveskedik neki

Kinyitja előtte az ajtót, rásegíti a kabátot, segít neki amiben csak tud, a kedvében jár! Ezek nem kerülnek pénzbe, mégis elég sokan elfelejtik ezeket az apró, de annál lényegesebb dolgokat, ami a valódi udvarlás! Kinek mi a véleménye, nagyon kíváncsi vagyok! 😉👇



márc. 31. 20:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, hogy ki miért nem csinálja, én szoktam ilyesmiket tenni.

38/F

márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
31%

Pl. mert nem mindenki igényli. Én nőként pl. az ilyenektől:


"Kinyitja előtte az ajtót, rásegíti a kabátot"


a világból is kifutnék.

márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%
Már nincsenek ezek a 'régimódi' udvarlási stílusok, most lájkolja Facen, megböki, beköveti Instán, szivecskézi a kommentjeit, posztolja a szarjait és stb. ilyesmik.
márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Amig nem ismerem jól és még csak udvarlás van nem becézem igy, a nevén szólitom.
márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
32%

"Becézgeti a nőt (kicsim, szívem, drágám, kincsem stb)

Dícsérgeti külsőleg lelkileg"


Ez nem udvarlás, hanem egonövelés.


"Értékeli a nő "fáradozásait" házimunka, ügyek intézése, egyéb dolgok"


Majd értékelem, ha ő is értékeli az én fáradozásaim. Én ezeket a dolgokat ugyanúgy meg szoktam csinálni.



"Kinyitja előtte az ajtót"


Ez alap udvariasság, meg az előre engedés is.


A többi dolgot inkább hagyjuk..

márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
35%
És a nő mit tesz bele a kapcsolatba, a száját, a nemiszervét, vagy azt, hogy szolga?
márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
Randin pont ilyen vagyok... Volt pár párkapcsolatom, de 2-3 éve nem igen jön össze... talán már nincs igény a magamfajtákra, vagy nagyon elkerüljük egymást azokkal, akik meg értékelnék az ilyet
márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
79%

Én már csak annak is örülök ha vkivel értelmesen lehet beszélni. Es nem azzal jön online milyen bugyiban vagyok.

Csak egy emberi beszélgetés is manapság már luxus.

márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
Az általad felsorolt dolgok többsége nem az udvarlás kategória szerintem.
márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
35%

Ne hari, de mindaz amit felsoroltál egyikse az udvarlás közé sorolható szerintem se.

Te vagy valami pincsikutyát akarsz magad mellé, vagy álomvilágban élsz, full éretlen vagy.

Az, hogy előtted ajtót nyit a férfi természetes dolog, de az is, hogyha mankóval látja a másik férfit és annak is kinyitja az ajtót, vagy öregnéninek.

márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!