Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők.Tetszene nektek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Tetszene nektek egy olyan romantikus férfi(idegen),aki állandóan udvarolna nektek? Munkahely előtt várna naponta,virággal.Verseket írna,a kaputok előtt aludna, Estéként szerelmes dalokat énekelne,hangszerelve.

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 08:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Inkább ne
2022. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Öhhh nem. Légyszi ne csinálj ilyet soha.
2022. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Cringe, tapasztalatból mondom hogy ilyet ne csinálj. 1 millio az egyhez hogy bejön.
2022. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha néha meglepne a munkahelyem előtt, annak örülnék, illetve volt olyan barátom, aki tudott gitározni és énekelni, szerettem hallgatni, de nem kell ezt állandóan... ezt a kapu előtt alvást nem is értem. A kevesebb néha több.
2022. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Betegesnek hangzik. Már rendőrségi kategória szinte, főleg a házam előtt alvás.
2022. márc. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
4-es vagyok, nem vettem észre, hogy idegen férfiról van szó, azt hittem, kapcsolat. Ez esetben az egész beteges, ne tedd.
2022. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%
Ettől a legtöbb kis miffmuff maga alá pisálna a félelemtől
2022. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 harebell ***** válasza:
95%
Nem, idegentől semmiféle udvarlást nem fogadnék szívesen. Az itt felsorolt példák meg különösen ijesztőek.
2022. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Feljelenteném, vagy ha az nem sikerül, akkor megkérném egy-két ismerősömet, hogy beszélgessenek el vele... (Nyilván előbb megkérném én, hogy hagyjon békén). Ennek egy része aranyos PÁRKAPCSOLATBAN. De a kapu előtt alvás így is creepy. Egy idegentől meg egészen félelmetes.
2022. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Távoltartásit kérnék ellene. :D
2022. márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!