Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztaltatok kapcsolat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok kapcsolat és munka elvesztésénél fura dolgokat?

Figyelt kérdés
Tavaly 1 éve eljöttem a munkahelyemről egy nagyobb bankból és közben szakítottam. Mindkettő dolog elég erős volt, szigorő volt azért a munkahely is merev, és a család is hasonló merevségű, szigorúan ugyanazokat a dolgokat csinálni, ugyanazok a programok voltak és olvasni kellett ridegen, szinte semmi érzelem. Lényeg hogy nem volt jó a magánélet, eljöttem és egy kicsit fura dologkat tapasztaltam. Az utcán például bicikliztem nyáron és egyszer kétszer kihallottam gondolatokat valakitől, emlékek jöttek fel és láttam volt osztálytársakat is. Lehet őrültség, de elképzelhető hogy valami marad a levegőben vagy ezeket az agyunk generálja? Lehet ilyenkor nyitottabb az agy és többet felfog a világból egyszerűen? Az oké hogy ilyenkor fiúkra rááll az agy, csak nem gondoltam hogy ez lehet másnál is véletlenül előfordul? Légyszives normális válaszokat írjatok.

ápr. 1. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a jelenséget úgy hívják kinyílt a világ.

Ha beszűkül a világod a kapcsolat és meló miatt mikor változtatsz akkor tapasztalod ezt meg.

ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Ez a kérdés miért nem ezotéria kategóriába van?
ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem utalhat valami komoly betegsegre is.. lehet halucinacio a sok stresztol.. azert orvossal ranezetnek nehogy idokozben egy komoly skizofrenia legyen..
ápr. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a "kihallottam gondolatokat valakitől" azért nem feltétlenül normális. Ezt hogy értetted? Úgy, hogy "olvastál egy idegen ember gondolatában"? Ha igen, akkor tényleg utalhat akár betegségre is, amit előhozott/felerősített a korábbi sok stressz. Figyelj oda, hogy ilyeneket máskor is tapasztalsz-e, és ha igen, lehet tényleg el kéne menni orvoshoz.
ápr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!