Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelem? Honnan tudtátok hogy a párotokat szeretnétek a házas társatoknak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat de nem tudom hogy szerelmes is vagyok e. Ő az de Én nem vagyok biztos benne. Fogalmam sincs milyen érzés a szerelem. Kérlek segítsetek
ápr. 6. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Ezt csak érzi az ember. Nincsenek kétségek, nincsenek kérdések, hogy vajon szerelmes vagyok e, fel sem merül hogy nem.

Ha már felmerült a gondolat, és feltetted magadnak azt a kérdést, hogy szerelmes vagy e, akkor nagyon valószínű hogy nem.

ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes és fontos kérdés amúgy, engem is sokáig foglalkoztatott, de csak akkor tudtam meg, amikor szerelmes lettem. Tényleg az van, hogy ha az vagy, akkor tudod, ha nem, akkor nem.


De azért igyekszem segíteni.

Számomra ez egy ilyen nyugodt, otthonos, boldog érzés. Ha mellettem van, úgy érzem hazaértem, minden rendben lesz. Alig várom, hogy együtt öregedjünk meg. Gyakran gondolok rá és tervezek vele. Mindennapokban gyakran elönt a szeretet (ezt biztos ismered, nem csak szerelem esetén van ez, de szerelem esetén gyakran váltja ki egy konkrét személy). Mindent meg akarok vele osztani, ő a legfontosabb ember az életedben stb. Bármelyik napodat fel tudja dobni. Izgalmas vele lenni, mindig várod, hogy újra időt töltsetek együtt. Nincsenek tabuk köztetek. Egy csapatként működtök.


Szerintem alapvetően ez egy romantikus vonzalomra épülő érzés (oké persze biológia...), amely csak egy emberre irányulhat egy időben. És fokozatosan kialakul mellé minden más.

ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
A szerelem egy olyan felfokozott állapot amiben már nem kérdezed magadtól, hogy ez szerelem-e. Olyan biztos vagy benne mint semmiben soha azelőtt. Ha tűnődsz rajta akkor nem az csak valami vonzalomféle.
ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!