Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30 eves nonek milyen a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 eves nonek milyen a szex egy 45-50 eves ferfival? Jobb mint a korosztalyaval?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kortól függ, egyéntől.
ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mert szerinted minden nőnek egyforma?
ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Hogy lenne már jobb? :D
ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Inkább nem akarom megtudni.
ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Én a “hivatásomból” adódóan elég sok 40 feletti férfival voltam. A nagy részük nem bírja sokáig és nem is valami aktívak, de volt olyan is, aki 50 évesen 1 órán át is bírta, aktívkodott is rendesen. Szóval egyénfüggő.
ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
20:52, hany százalék esett utóbbiba?
ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 hát…talán 20%.
ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó, egy szakmaűzőnek nem is fog a férfiak többsége teljesíteni :D Csak a phaszukra húzzák, aztán fizetnek és lepnek. Szóval a válasz nem releváns.
ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem rendes szakmabeli prosti vagyok, nekem ilyen tartós sugar kapcsolataim voltak. Azoknak pont az a lényege, hogy nem csak jön és megy a csávó 20 ezerért, hanem hosszabb tartalmasabb együttlétek vannak szintekkel nagyobb összegekért. Ott már nyilván teljesíteni is akarnak :D


De amúgy nem kell sok ész ahhoz, hogy tudja az ember, hogy 40-50 évesen már messze nem olyan jó egy ember állóképessége és fittsége, mint egy fiatalnak. Főleg úgy, hogy ennyi idősen a többség évek óta nem sportol és túlsúly is van rajtuk. Nyilván ez a szexre is kihat.

ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,ezekre is gondoltam. Meg hogy mas a stílusuk alapban, nem mondanak olyanokat, amiket egy 30 körüli, es izgató. Nem tudhatom,csak ettől tartok. Hogy már csak a semmire kellene beindulnom, meg közben is passzívak...
ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!