Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10 centi magasságkülönbség gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 centi magasságkülönbség gáz?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves és odaadó srác az életemben. Az egyetlen probléma az hogy én 180 cm vagyok ő pedig 170cm...

Nemtudom hogy ezzel megtudnék-e birkózni emberek közt.

Plusz én husis is vagyok, igaz ő edz és így annyira ez nem gáz. A magasság különbség viszont annál inkább zavar.


ápr. 11. 06:47
1 2
 1/15 shortcel165 ***** válasza:
73%

Szerintem az a gáz ha mások hülye, felszínes véleménye miatt leépítesz egy normális pasit. Mi előnyöd származna abból, ha tíz-tizenöt centivel magasabb lenne? Mit nem tud, amit egy magas pasi?

Gondold át logikusan.


Sosem értettem ezt a női körökben általános magasságmániát, de emiatt szívok egész életemben.

ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

"Nemtudom hogy ezzel megtudnék-e birkózni emberek közt."

Téged zavar a magasság különbség, vagy mások véleménye feszélyez?

Nekem van ismeretségi körömben ilyen nem is 1, gyerekük is lett és szeretik egymást.

ápr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Akkor gáz,ha téged zavar.

Az, hogy nőként nálunk magasabb, erősebb férfire vágyunk szerintem ösztön, ahogyan az is, hogy a férfiak többsége oltalmazni (is) akar.

Felül lehet emelkedni ezen, de leköpni sem kéne senkit sem csak azért, mert erre nem képes.

ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Majd ha dobod őt 190 cm-es pasi miatt aki kihasznál, rossz lesz hozzád jusson eszedbe, hogy milyen buta voltál, hogy a 10 cm érdekelt és nem a férfi helyette. Óriási felszínes vagy.
ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Leclerc ***** válasza:
75%

Ez eléggé felszínes.

Inkább választanál valakit, aki nem igazán szeret, meg nem is ismered, csak mert 10cmvel magasabb?

Elég egyértelmű, hogy az rossz döntés lenne.

ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha téged ez zavar és feszélyez az nem jó.

Bár szerintem ez tanulható.


Nekem is alacsonyabb a párom. Bár nálam sosem volt kérdés, hogy adok e esélyt a kapcsolatunknak, de eleinte engem is zavart kicsit aztán elmúlt, természetes lett.

+10 cm nem jelent boldogságot, sőt semmit nem jelent :)

Csak ez miatt élből elutasítani butaság lenne. Adj magatoknak egy esélyt, de legyél vele őszinte ezzel kapcsolatban.

Ha nem tudod megszokni, mond el neki.

ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Alacsony férfihoz úgysem fogsz tudni soha vonzódni, mert nőből vagy, és ez független attól, hogy te milyen magas vagy.
ápr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Szintén nőként, nekem ugyan nem alacsonyabb, de volt két velem egymagas (168 centis) párom. Egy idő után már baromira nem zavart, hogy mondjuk magassarkúban voltam, vagy vastagabb talpú cipőben. Mások véleménye meg abszolút nem érdekelt.
ápr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az miért nem zavar inkább , hogy husis vagy? Inkább az kéne, hogy bizgasson...
ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"Mit nem tud, amit egy magas pasi?"


Levenni a karácsonyi díszeket a felső polcról. Meg még hozhatnék 100 példát a hétköznapokból. Nem ér el valamit a boltban és én nőként leveszem neki? Milyen gáz már.

ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!