Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az elfogadható magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuribacsika kérdése:

Mennyi az elfogadható magasságkülönbség alapesetben férfi és nő között a nő javára, tehát ha a nő magasabb lenne, hány centi fér bele?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem tinik véleménye érdekel, hanem 25-től felfelé komolyan válaszolva és nem a szokásos sablon szöveg, hogy nem a magasság számít, hanem hogy két ember szeteti egymást, ne érdekeljen más külső szemlélők véleménye stb. Reális, logikus komoly válaszokat várnék. Mivel tudjuk minden nő álma egy magasabb pasi, nem pedig nála alacsonyabb, szeretne felnézni a férfira stb. Magassarkút nem is említem már.

2016. jan. 30. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Egy nő se jön össze nála alacsonyabb férfival, vagy ha igen, akkor nem szerelemből.
2016. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Számomra nulla. Nem ismerkednék kifejezetten kapcsolat céljából alacsonyabb férfival. Nem tudom mi lett volna, ha egyéb kapcsolatban (pl. munka, iskola, stb.) beleszeretek egy alacsonyabb pasiba. Valószínűleg elfogadtam volna, de nagyon zavarna. A férjem 15 centivel magasabb, mint én. Ez nekem ideális így, de ez csak az én véleményem. Lehet, hogy más nőket ez nem zavar. 35/N
2016. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha valaki erőt és biztonságot sugároz, aki védelmezően át tud ölelni és akihez oda lehet bújni amolyan védtelen nőként. A nálam alacsonyabb férfiak nem nyújtják számomra ezt az érzetet, éppen ezért nem vonzanak.
2016. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
talán 5 centi. én is szeretem, ha a férfi magasabb, akár 30 centivel is.
2016. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Várom a tovàbbi válaszokat, kedves hölgyek írhattok kort és a magassàgotokat is.
2016. jan. 30. 20:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Természetesen szeretem, ha a férfi magasabb (persze ki nem), de -5 cm-ig még belefér, ha egyébként bejön, viszont általában nem is próbálkoznak alacsonyabbak. 172 cm vagyok.
2016. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyen alacsonyabb nálam, mert nem lehajolni akarok hozzá, amikor megcsókolna... 176 cm.
2016. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem sablonszöveg, ez az életem valósága. Tökmindegy, mit gondol az ember elméletben.

Elméletben nálam 180 centinél kezdődött a férfi. Akihez pipiskedni kell, aki mellett magas sarkúban is kicsi vagyok a 165 centimmel. Társkeresőn alapból kiszórtam az alacsonyabbakat.

A gyakorlatban megjelent a párom a 163 centijével, és meghódított. Tény, hogy először nagyon furcsa volt vele randizni, hozzá voltam szokva hogy fölfelé kell nézni a másikra. De hamar hozzászoktam ehhez is, még kényelmesebb is pl. csókolózni így. Sőt, magas sarkút is hordok mellette, így több mint 10 centivel magasabb vagyok nála. Nem zavar, nem érdekel. Nem lesz ettől kevésbé férfias.


Ettől még ha megnézek egy modellt vagy egy romkomot, ott igenis legyen magasabb a pasi. Úgy általánosságban nem tetszenek az alacsonyak most sem. Viszont őt szeretem, és úgy szeretem ahogy van. Innentől teljesen irreleváns kérdés, hogy mi van a magasságával. Az hozzá tartozik, azzal együtt szeretem.

27N

2016. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

sosem tudtam volna elképzelni magamat egy alacsonyabb férfi mellett. Ennek ellenére a párom 6 centivel alacsonyabb, ellenben nála kreatívabb, érdekesebb, színesebb egyéniséggel még nem találkoztam az életben.

A volt férjem 198 cm volt és bazi unalmas pasas.... szóval lányok, asszonyok, halljátok szavamat: néha érdemes adni egy esélyt a pincuroknak is:) nem kell ennyire sekélyesnek lenni.

46N

2020. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem az sem zavarna ha a nő 20 centivel magasabb nálam és emellé még akár magassarkút is hordana.


Nagyon vonzódom a magas nőkhöz, kár, hogy fordítva ez igen ritka :(

31F

2020. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!