Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két év után mindenkit szebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év után mindenkit szebbnek látok a saját páromnál, mindenkire vágyok, csak a páromra nem? Kinek, hogy mentek ezek?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, kinek jó ez így, meddig akarod még folytatni a kapcsolatot?
ápr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a híres fellángolás részedről irányába úgyhogy jobban teszed ha szakítasz vele és nem vágod át mennyire szereted, nem csalod meg.
ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak vége.
ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Én is így vagyok, de nálam nem 2, hanem kb. 4 év után jön ez el. De megmaradok a mostani páromnál, mert tudom, hogy az én fejemben bárkinél lesz mindig jobb. Akárkivel összejönnék, a szomszéd kertje mindig zöldebb lenne. Ezzel szerintem valami segítöhöz (pszichológus, tanácsadó) kellene menni, ha nem tudsz ezzel együtt élni. Dolgozz magadon, én is azt teszem.
ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Jártam így, egy év után csalt meg a párom érzelmileg. Feltűnt, hogy nőket nézeget a neten (alapvetően ezzel nincs problémám, nekem is van szemem, de az a szint már túlzás volt). Egy évig küzdöttem, hogy visszakapjam a páromat, közben testileg is megcsalt, hazudozott. Bevallotta, hogy nem érzi azt irántam, amit kellene. Én úgy gondolom, hogy ha elmúlik nála a fellángoló szerelem, utána nem tud mit kezdeni a másikkal. Ezen neki kell dolgoznia. Csak egész életében így lesz, bárkivel is jön össze.

Számomra egy kevésbé lángoló, de mély és őszinte szeretet ezért ér többet.

ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz emberrel vagy együtt, váltani kell!!!
ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg nem múlt el semmi hanem te a kezdet kezdetén sem voltál igazán beindulva a párodra! Csak kellett az életedhez egy párocska és ő jutott.
ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kezdetben vágytam rá, de ez a szokásos, megszereztem és ki is esett a vágy hálójából...
ápr. 11. 12:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"kezdetben vágytam rá, de ez a szokásos, megszereztem és ki is esett a vágy hálójából.."


Nem tudom hány éves vagy, de az írásod alapján ahogy letárgyiasítod őt te sosem szerettél magadon kívül kb senkit, vagy valami fiatal gyerek vagy, aki rohadtul nincs felnőve egy kapcsolathoz, bagy egy örök agglegény vagy aki az egoját úgy kompenzálja, hogy minél több nőt dugjon meg, és egy idő után unalmassá válik az összes. Neked egy nő sem való apukám az tutti!

ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*vagy
ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!