Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom mindenkire ranez/szeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom mindenkire ranez/szemebe nez. Nekem semmi igenyem arra hogy mas szemebe nezzek. Legfokepp ha van parom. Meg szerintem egy nezesnek meg ha ket masodpercig is tart ereje van. Legalabbis ez a sajat tapasztalatom. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Nekem ebbol az jon le hogy nem tisztel a parom. Vagy nem tartja sokra a kapcsolatot. Massal ilyet sosem kellett atelnem. Ha kivulallokent latok ilyet csak megsajnalom az illetot, hogy fogjak egymas kezet de mindenkit gyors vegignez.

#kapcsolatiproblemak
2021. máj. 13. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Most akkor végignéz, vagy a szemébe néz, mert nem mindegy. Az egyik lehet stírölés míg az utóbbi a nyílt természet, kommunikáció jele.
2021. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha kozelebb van akkor a szemebe, ha a tavolban van akkor az osszkepet, de az arcot akkor is. Elvileg nemtol fuggetlen hogy kit nez meg...
2021. máj. 13. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem vájd ki a szemeit a tuskó féregnek, hát hogy merészel más emberre ránézni?


...


anyám borogass, te klinikai eset vagy

22L

2021. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen a ranezest ertem. Sokan megnezik ki hogy oltozkodik satobbi. De nem mindenki szemebe neznek bele.

Veszekedtunk emiatt egyszer. Azt mondta, ha ugyanezt csinalnam az fura lenne neki is.

2021. máj. 13. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem neki van igaza, ritka elcseszett módon gondolkozol.
2021. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon fura vagy, kérdező.
2021. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2021. júl. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!