Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Exem ajándékát hogyan reagálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem ajándékát hogyan reagáljam le?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapom, az exem küldött a munkahelyemre egy kis vörös rózsa csokrot.

Több mint egy éve szakítottunk, azóta csak akkor beszéltünk ha rám írt névnap/szülinap stb ünnep miatt én meg megköszöntem. Fordítva én nem is írtam neki soha.

Van párom, amit ő is tud, vannak közös képeink facen stb .

Szerintetek irjak neki, hogy ez túlzás vagy jobb ha nem adom alá a lovat?

Párom még nem ért haza, neki nem tudtam elmesélni, de nem is tudom jó ötlet- e egyáltalán neki felhozni a témát?



ápr. 11. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképpen legyél őszinte a párodhoz.
ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Párodnak mondd el és másik pasinak azt, hogy többet ne köszöntsen fel, ne vegyen semmit se.
ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
ápr. 11. 19:16
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem mondod el es kiderul, akkor az jokora bizalomvesztest okoz. El kell mondani, hogy biztos lehessen benne, hogy nyitott konyv vagy.
ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előtt említsd meg a csokrot a párodnak, mielőtt ő meglátná, amikor hazajön. Az exednek pedig üzenjed meg, hogy köszönöd, de jelenleg foglalt vagy és többé nem fogadsz el tőle semmi ajándékot (futártól sem).
ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Aztám a párja féltékeny lesz es kezdodnek a kavarasok a semmin.
ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Én kidobtam volna rögtön a csokrot és szóba sem hoznám.

Ahogy az utolsó írja, szót sem érddmel az eset hisz azt sugallnám hogy hatással volt rám, vagy hogy "ki tudja mivel biztattam"...

ápr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

A vörös rózsa a szerelem kifejezése. (100% ig egyértelmű!)

Elég egyértelmű hogy újra akar kezdeni valamit az exed.

Ha ezt nem látod kb vak vagy!

Barátok ilyesmit nem adnak egymásnak ajándékba. (Tudod mit adnak egymásnak? "Mosóport meg vontatókötelet)

Beviszed a lakásba kb meglátja párod igen nagy balé is lehet belőlle ,hogy minek fogadtad el?! Jól összevesztek , féltékenykedés ,balhé ,elhidegülés stb.

ápr. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Futárral küldte , nem én vettem át , hanem a kolléganőm, itt sem voltam amúgy.

Páromnak mondtam, hát nem örült neki nyilván.

ápr. 12. 08:31
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is dobnám a csokrot a kukába, fickót tiltanám anélkül, hogy bármit írnék/mondanék neki.

A volt kapcsolataimat nem köszöntgetem fel, nem csetelek "mizut" és nem ülök be egy kávéra gyors miahelyzetre.

Elég nehéz azt a kevés szabadidőmet az igazi barátokra szánni, nemhogymég a volt baránőkkel jópofázzak.

ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!