Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki zaklatna teged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki zaklatna teged telefonalnal vele 40 percen keresztul? Mi ez az egesz? 24L

Figyelt kérdés

Tobbszor mondta hagyjan beken, de ereztem hogy nem akarja.

Akarmikor felhivtam felvette vagy visszahivott. Azt is mondta nekem zaklatom..de vegig olyan erzesem volt hogy ez neki nem rossz, tetszek neki de nem akar engem mert "eroszakos vagyok".

Aztan volt egy olyan hogy o mondta hogy felhiv es 40 percig beszeltunk ezalatt 1x o nyomta ram 1x en ra, de 5mp-en belul visszahivott..

Mi ez az egesz? Megmondom oszinten en nagyon akarom ot, nem tudom beken hagyni es igy nehez, ha ezt csinalja. Ha ugy elkuldene hogy erzem hogy azt akarja, hagynam.


ápr. 13. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Mindketten hülyék vagytok
ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nem is értem miről van szó a kérdésbe, de ha valaki rád teszi a telefont az nem akar veled beszélgetni.
ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Mi van?
ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Már többször volt ez a kérdés.
ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy egyikőtök sem tudja, hogy mit akar, de azt nagyon. A kommunikációs készségetek pedig akár egy alsó tagozatos kisiskolásé. Mondjuk addig jó, amíg ti lefoglaljátok egymást, addig sem kell a normálisabb embereknek veletek bajlódniuk.
ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
bolondok
ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
24 évesen komolyan itt tartasz, hogy olyan férfiakat zaklataz, akiket nem erdekelsz ? Ez nagyon durva basszus. Ennyire nem lehetsz kiéhezett.
ápr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Legyezgeti a hiúságát, hogy egy csaj ennyire be van zsongva tőle, most azt hiszi, hogy minden nő ugyanilyen ellenállhatatlannak tartja. Erről az egoboostról nem tud lenondani.

De te nem kellesz neki egyáltalán. Különben már rég veled lenne.


Ettől persze továbbra is égetheted magad, hogy felkínálkozol és könyörögsz a f.szért, legalább jót röhögnek rajtad a haverjaival.

ápr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Saját magadat alázod meg és nevetteted ki!...

Azt nem mondom, hogy nekem iksz éves tapasztalattal a hátam mögött nincs olyan, hogy finoman feldobom a labdát a férfinek és érezteti, hogy nem vevő rá vagy nem aktuális neki a bájcsevej. Viszont én olyankor veszem a lapot és élem tovább az életem. Fiatalabb koromban én is hittem, hogy tenni kell azért, aki érdekel, érettebb fejjel már úgy látom, nem kell sem megalázkodni, sem rátukmálni magad senkire.

Neked sem esne jól, ha valaki nem értene a szép szóból, a nyakadra járna.

ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél többre nem futja? :D
ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!