Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tud egy ferfi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud egy ferfi nagyon romantikus es gyenged lenni?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan típus, vagy szerelmes.
ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Már miért ne tudna? Mi ebben a fura?

Az pl tök alap, hogy gyengésen, figyelmessen bánunk olyan valakivel akit szeretünk. A romantika már egy olya dolog ami lehet tényleg figyelmesség és jól eső dolog vagy nyálas fostenger is.

ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha van kiért...
ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Hát úgy, hogy olyan mint én :)

Rák csillagjegyű, szuperérzékeny férfi vagyok, ilyen az alaptermészetem. Csak kár, hogy a kutyának sem kellek...

ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4:


Ez most komoly? Csillagjegy alapján döntöd el? Akkor a Halak még romantikusabb mint te, mit szósz hozzá? :D

ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Aki csillagjegyek alapján dönt el bármit az jelen esetben nem csak romantikus, hanem ökör is.
ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Attól még nem ökör, hogy valamiben hisz. Inkább csak idealista?


Egyébként van akire illik a leírás. Kérdés, hogy azért, mert olyan alapból, vagy miután utána olvasott tudatalatt elkezdett úgy érezni és viselkedni.


Természetesen nem lehet 8 milliárd embert 12 dobozba berakni, főleg úgy, hogy az aszcendens is fontos ezotéria szerint meg még mit tudom én milyen bolygók, holdak állása.


De attól még nem ökör. Szerintem sokkal kiábrándítóbb hogyha valaki semmiben sem hisz.

ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk ehhez kell egy olyan nő is, aki kihozza a romantikus énemet. Slim fit cigis, flegmázós, mindenkinek beszólogató prolicsajjal pl. nem menne.
ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az a kiábrándító, hogy 2024-ben még mindig nagyon sok ember hiszi el az áltudományos baromságokat, a kamu híreket és hoaxokat és ezek mellett még renteged a valláskárosult ember is. Hinni pedig a valós dolgokban nem kell, mert az úgy van. Attól nem fog máshogy lenni, hogy elhiszed vagy nem hiszed.
ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
De se te, se én nem mondhatjuk meg senkinek, hogy miben higyjen. Példának okáért lehet valaki attól okos, hogy hisz Jézusban nyugodtan. Az ember amúgy is lehet fanatikus, hogy nem hiszi el, hogy az ezotéria szerint milyen. Untig elég, hogy túlzásba visz valamit, Nem a vallás a baj, vagy a hit. Az ember önmaga, szeret kapaszkodni valakibe, valamibe lehet az a materialista nézet, vagy a hedonista/szabad, liberális viselkedés, akár a párja a mindene, lemegy papucsba, szolgába. A mérték a kulcs az egészhez.
ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!