Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha szerelmesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha szerelmesek vagytok és van egy párkapcsolatotok ahol a párotok nagyon szeret titeket és romantikus, gyengéd veletek. Hogy mutatjátok ki a szerelmeteknek illetve a párotoknak hogy nagyon szeretitek őt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szavakkal és tettekkel... Érdeklődöm iránta, figyelek arra, amit mond, próbálok a kedvében járni, meglepetéseket találok ki neki, alkalmazkodok hozzá és kompromisszumokba megyek bele, hozzábújok, megcsókolom, megsimogatom, dicsérem, bátorítom, támogatom, kezdeményezem a szexet, kényeztetem őt stb.
2016. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ölelem, puszilom, mondom hogy szeretem
2016. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meglepetésekkel és érintésekkel én is. amikor tudom, hogy nem lesz belőle elszállás meg uralkodhatnék, akkor dicsérni és bókolni is szeretek. kérdezek tőle. bizalmas dolgokat, az elképzeléseit, az álmait.
2016. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval. Pontosan így fejezem ki én is, sokat gondolok rá, éreztetem vele, hogy szeretem, támogatom, imádom, bókolok és kedveskedek neki, megosztok vele bármit,s bátorítom,hogy ő is velem. Kezdeményezek, játékos vagyok vele, figyelem a rezdüléseit, a kedvében járok.

Egyszerűen szeretem minden porcikámmal.

2016. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
őszinte öröm, ölelés, napközben kedves üzenetek, gondoskodás minden téren.
2016. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!