Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor egy nő akar egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nő akar egy férfit, az embereknek miért az van az eszükbe egyből hogy a nemi szervéért akarja?

Figyelt kérdés

Nem tudtam szebben megfogalmazni.

Akarmikor latom hogy egy no akar egy fiut, vagy ha a fiu erzi hogy a no akarja a fiuk mar egybol azt beszelik a lanyrol, hogy "megvan halva egy fa**ert", a nok is egybol ugyanezt mondjak..

Nekem ez sosem jut eszembe..miert ilyen primitivek az emberek?

Jo , persze van olyan hogy egy no nagyon konnyuveru es csak azert akar egy ferfit es volt mar 100 embere arra igaz ez, es jogosan mondjak ra.


ápr. 14. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem, sokak szerint a pénztárcáért akarja.
ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

En ezt akkor vettem eszre, mikor nagyon akartam egy fiut es barmikor amikor feljott ez a tema ,azt mondtak nekem van 1000 fa** meg hasonlok..es ok ezt szo szerint ertettek es azt hittek en azert sirok

Mikozben eszembe sem volt az a dolog, nekem a fiu kellett ugy ahogy volt, es nem a nemi szerve

ápr. 14. 12:39
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ezt az irigy incelek mondják, akik a nőkben csak egy puncit látnak és szerintük a nők is csak egy fütyit látnak a pasikban.
ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Irigység.. kb ennyi a miértje.
ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Hát mert igaz hiába csúnyán van megfogalmazva. A vonzalom, vágy iránta vezérel . Felizgulsz rá. A férfiak ugyanúgy megkapják, hogy csak dugni akarnak még akkor is hogyha hamis az állítás. Nem kell figyelembe venni.
ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Mert primitívek, EQ 0-k.

Nem csak az irigy incelek mondják. Nők is. Középkorúak és idősebbek leggyakrabban, de fiatalabbak is sokszor. Nekem is mondták már, hogy mit vagyok úgy megbolondulva egy fszért, meg hogy van ezer másik.

Ez a van ezer másik amúgy is az egyik legnagyobb hlyeség, ami ilyenkor elhangozhat. Van, persze. És? Kit érdekelnek? Azok nem ő, nem olyanok, mint ő. Mit kezdjek velük? Hozzájuk szólni sincs kedvem.

ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Akik ezt állítják, azok embereknek LÁTSZÓ véglények, ennyi, kérdező. Nem kell velük foglalkozni.
ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
#7 voltam: ha tényleg csak azért az egy szervért akarná, akkor nem lenne fontos az arca, nem igaz, incelkék?
ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6. Igen, ez az 1000masik is olyan, mintha nekem mindegy lenne, csak legyen fsz

Ahh mindegy nem idegesitem fel magam nem rolam arulkodik ez hanem arrol aki ezeket mondja

ápr. 14. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!