Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha valakinek (akár fiú, akár lány) nem volt 21 éves koráig párkapcsolata? Sokaknak lehet ilyen problémájuk, vagy manapság nem fordul ez elő az embereknél, csak ritka esetben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez volt. egyszer volt 16 évesen 3 hónapig, de aztán annyi. 2009ben elkezdtem több kevesebb sikerrel randizni, volt kisebb nagyobb sikerem is és most vagyok 15 hónapja kapcsolatban már.
2011. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nekem 22 éves koromig nem volt, na bumm.
2011. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz és nem is probléma...
2011. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 breegooca válasza:
100%
egyáltalán nem gáz, nehogy azt hidd...persze a mai generációhoz (13évesen már nem szüzek) az...
2011. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, viszont a tapasztalást így később tudod elkezdeni, és talán később találsz rá arra akit keresel. Én 13 éves koromban kezdtem el járni egy fiúval, az tartott 6 évig, majd volt egy 3 éves kapcsolatom és most megtaláltam a nagy Ő-t:) egy éve. Ja és 24 vagyok, szóval nekem kellett az idő, hogy kitapasztaljam, hogy szenvedjek, hogy a saját hibámból tanuljak, ahhoz, hogy 24 évesen ne azzal kelljen foglalkoznom, hogy még randizok. Így össz-vissz 9 évnyi kapcsolat után én már nagyon vágytam rá, hogy végre megtaláljam azt aki nekem való, de sztem ez nem megy, csalódások, sírás, veszekedés, szerelem, majd szakítás nélkül.
2011. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak ha fiú az illető, akkor valszeg elég csúnya.
2011. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csalodni kell.hogy boldogok lehessunk,

Feledni kell,hogy ujra szeressunk!

Kell tudni kacagni,nevetni es sirni,

Valakit megunni es ujbol visszahivni.

Csalodni kell szazszor,csalodni ezerszer,

Hogy boldogok lehessunk egyetlen egyszer!:)

2011. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Ha a vígasztaló szavakat elolvastad, akkor én jövök.Sajnos amit leírsz, az igenis baj.Nem egészséges, amin átmész.Van ismerősöm, akinek 28 éves korára sem volt kapcsolata.Mert frusztrálva érzi magát a külseje miatt, amit meg is értek.

Szóval az ilyen embereknek kissebb esélyel lesz férjük, feleségük.Vénlányok maradnak.

2011. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
gáznak nem gáz, csak hát semmi tapasztalatod nincs e téren, és így azért nehezebb lesz majd huszonévesen csajozni, randizni szerintem...
2011. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, nem vagyunk egyformák. És az sem igaz, hogy ha fiú az illető akkor csúnya, ahogy valaki előttem megválaszolta a kérdést. Van akinek egyszerüen nem jön össze a párkapcsolat, nagy cucc, van rá bőven idő később is. Nem kell semmit erőltetni.
2011. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!