Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 29 éves férfi és egy 41 éves nő szerelméről? Működhet hosszútávon?

Figyelt kérdés

Nem terveztem semmi komolyat. De annyira megfogott, hogy egyszerűen maguktól mentek a dolgok és decemberben már az első évfordulónk is megvolt, idén decemberben már 2 évesek leszek ha minden jól megy.


Nem így terveztem és sokszor elgondolkodtam kettőnkről ezalatt a közel 1,5 év alatt, de egyszerűen belészerettem. Tisztában vagyok a köztünk lévő korkülönbséggel, kicsit zavar is, de egyszerűen szeretem. Nem gondoltam, hogy 1,5 évig együtt leszünk, de ez az eddigi legjobb kapcsolatom. De a jövőnkben bizonytalan vagyok.


A családom és a barátaim szerint már rég el kellett volna hagynom, mert úgyis az lesz vége, minél előbb hagyom el annál könnyebb lesz neki.


Aki volt már hasonló helyzetben mit tud tanácsolni?


ápr. 14. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Gyereket akarsz még valamikor? Szerintem főleg ezen múlik és persze azon mennyire befolyásolható vagy. Úgy tűnik eléggé, hogy mások véleményére adsz. Ez probléma...
ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Igazából ez tényleg csak azon múlik, hogy akarsz-e gyereket, mert neki már nagyon ketyeg az óra.
ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Ebben a nyomorult világban a szeretet, az igaz szeretet a legnagyobb érték ! Ne foglalkozzatok senkivel,csak egymással,szeressétek egymást. Nem a kor,állás,stb a fontos,hanem az,hogy egymásnak fontosak vagytok ! Érted?

Senki és semmi nem lehet befolyásoló két ember tiszta szerelmében !

Tudod,milyen sokan mit nem adnánk egy jó szóért,szeretetért ?

Nektek a sors megadta, örüljetek egymásnak minél tovább !

ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Azt gondolom, hogy nem szereted őt igazán ha téged a barátok ennyire manipulálni tudnak. Hagyd el, jobban jár nélküled. Nem vagy még te felnőtt férfi, nem illesz hozzá.
ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Hogyha akarsz gyereket, akkor nem. Hogyha nem akarsz, akkor minden további nélkül.
ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Ez nem szerelem a nő nem kell senkinek talált egy hülyét
ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha te vagy a nő, akkor nyugi: a párod maholnap 30 éves, szóval már nem egy tipikus éretlen kicsapongó kölyök. 30 évesen már benő az ember feje lágya, ekkor horgonyozik le valaki mellett és alapít családot. Nyilván drasztikusan más lenne a sztori ha egy éppencsakhogy 20 éves kis mitugrász lenne, vagy ne adj' isten egy tini, de egy 30 évessel kb ugyanabban az életszakaszban vagytok, a különbség nem olyan számottevő.


De (mindegy hogy a nő, vagy a férfi vagy) senki sem fogja tudni megjósolni neked, hogy fogsz-e sérülni, ha benne maradsz a kapcsolatban. Sem az ide kommentelők, sem az ismerőseid. Lutri az ilyesmi (mint minden más kapcsolat is), és neked magadnak kell eldöntened, hogy megéri-e neked.

ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én a férfi vagyok.
ápr. 14. 17:04
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Működhet. Akar még közös gyerek is lehet. Sokan szülnek 40 felett.
ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Volt a környezetemben pár ilyen: az egyiknek sikerült, a másiknak nem. Ha a pasi nem Kandúr Bandit játszik (azaz, ha meglát egy jó nőt, akkor lelével inkább), akkor kivitelezhető a dolog.
ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!