Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a pasi rólam beszél és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi rólam beszél és felhúzza a szemöldökét az jelent valamit?

Figyelt kérdés
ápr. 16. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmit.
ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen, te is es a pasi 12 evesek vagytok, mikozben a felnott parkapcsolatok rovatba irsz ki kerdest.
ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Az is jelent valamit, ha a bal kezével húzza fel a zoknit és ha a jobb kezével piszkálja az orrát.

Az ilyen hülye kérdéseken én is vonogatom a szemoldokom…

ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldök felhúzás általában meglepődést avagy hazugságot jelent.
ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem mert sok helyen írják ha bejövünk valakinek akkor felhúzza a szemöldökét bár ez másik szitu.

De akkor én vagyok a gyerekes🤷🏼‍♀

ápr. 16. 14:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább elmosolyodik vagy kicsit meghúzódik oldalt a szája. A szemöldök felhúzás tényleg inkább a meglepetség vagy az idegesség jele.
ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Blikkben vagy a nők lapjában olvastad ?

Úgy gondolom, felnőtt nőként, ha tetszem egy férfinak, azt csak onnan lehet tudni, ha mondjuk udvarolni kezd. Minden más csak belemagyarázás.

ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm a választ

#7 Már bárhol olvashatóak ezek.

Mindenhol ott van hogy így nézd a pasinak a viselkedését és testbeszédét és igazából kb ugyan azok vannak leírva minden oldalra és minden mozzanata jelent elvileg valamit vagy csak oda képzelik.

Rengeteg ilyen videonis van ahol ezekről beszélnek hogyha bejössz egy pasinak de ugyan azokat mondják el amit ugye leírnak.

ápr. 16. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
De minek barkobazni? Ha nem megy oda, nem erdekled. Menj oda te, ha kell neked azt hívd el valahova. De ez a jelekből olvasgatas annyira kamasz szint, ilyet erett, önbizalommal teli no nem tesz.
ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha emberek koze mennel es a valosagban probalnad megszerezni a tapasztalatot az emberek viselkedesrol, mint tiktok videok alapjan wishfull thinkinges szerelmet vadaszni?
ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!