Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket zavar ha a párotok vagy szimplán egy pasi szedi a szemöldökét? Vagy jobban szeretitek a nagy vastag szemöldököt egy fiún? És az zavar-e ha nincs is szemöldöke csak pár szőr száll áll összevissza?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi.
2010. okt. 26. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Én leszarom, csak a farka legyen nagy. 25
2010. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én egyszer már kiszedtem a páromét :D de csak azért mer úgy szebb formája volt ^^ amúgy nem zavarna és én szeretem..:) hát neki is vastag van :D szóval nem zavar..:) az ha pár szál lenne..az lehet hogy egy kicsit zavarna :D de ha szeretném úgysem érdekelne ^^ (L)
2010. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem gaz. Csak az össze-vissza allo szalakat szedje ki, de nehogy mar formara. Johogy nem jar el gyantaztatni kozmetikushoz.
2010. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha egy pasi szedi a szemöldökét, annak általában nem csaja van, hanem pasija.
2010. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Engem nagyon zavarna. Inkább legyen bozontos, de ne szedje, mert annak már tényleg pasi kell. Egyet ismerek látásból, aki nagyon nőies ívűre szedi, én örülnék ha az enyémnek olyan szép íve lenne, de férfin...undorító. Mondják is róla hogy ő a férfiakat szereti (kb 35 éves)

20L

2010. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Az én párom is szedi, de csak ízlésesen!Nem látszik rajta, de mégse 3 centi vastag!:) 23/n
2010. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!