Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet valakit kitörölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit kitörölni a fejemből, amikor már nagyon nem kéne, hogy ott legyen?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, 2,5 éve vagyok otthon gyed-en, már a második picimmel.

Imádtam a munkahelyemet, mert volt ott egy idősebb, 50 körüli férfi, akivel nap, mint nap megédesítettük egymás napját. Játéknak indult, de bennem emésztő szerelmet váltott ki… neki élettársa van, és nevelt nagylánya, az élettársa beteges állítólag, de soha nem beszélt róluk…

A férjemet már javában a viszony közben ismertem meg, akit szintén nagyon megszerettem, abba is hagytam az egészet, hozzámentem, terhes lettem… De még mielőtt otthagytam volna a munkahelyemet, hogy csed-re menjek, szerelmet vallott a kollegám, amire tulajdonképpen éveket vártam… és akkor tette meg, amikor már tudta, hogy késő.

Egy utolsó kirándulós napba belementem, (mind a ketten szabit vettünk ki), amikor úgy csináltunk, mintha egy pàr lennénk, szerelmesen, romantikázva, soha nem éreztem magam annyira boldognak.

S azóta vége mindennek, a párommal jól megvagyunk, építkéztünk is, sok mindent átéltünk együtt, bár róla is derült ki megcsalás, nem is akárhogy,prostizott… Ami miatt nem tudok igazán haragudni, mert szexuálisan egyszerűen nem tudom elengedni magam, folyton a kollegára gondolok… olyan, mintha nem is én lennék az ágyban, nem tudom magamat adni. A kollega sms-ket havi szinten küld, beszélgetne is, látna, de hát tudom, mire menne ki a játék, nekem meg szexkapcsolat nem kell, a lelkemnek hiányzik a bizonyos plusz. Mert nem hiszem el, hogy valaha is szeretett, csak a testem kellett neki… Pedig én minden nap csak rá tudok gondolni, már-már megőrülök… Segítsetek, mitévő legyek? Keressek inkább másik munkahelyet, mielőtt visszatérnék?

Hogyan felejtsem el őt, a kollegát? Meg akarom javítani a házasságomat…



ápr. 16. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
28 évesen neked egy ven fax mar az 50 éves.. koncentralj a gyerekeidre es a ferjedre.. menj vele romantikazni.
ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Fuh hát ez szar helyzet, én majdnem ugyanebben vagyok, otthon gyerekkel, ráadásul fiatalabb a másik nalam... Szívás az élet. Ötletem nincs még a saját helyzetemet sem tudom megoldani.
ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt az 50 éves férfit felejtsd el mert nagyon megszívnád (nem a himbilimbire gondolok:D). A férjed meg el kéne hagyni amint lehetőség adódik rá. Oké, hogy megcsaltad, de akkor se prostituáltakkal. Ráadásul nem kívánod. Egész életed úgy akarod leélni, akár valamilyen nemi betegséget összeszedni?

A kicsi is tapasztalni fogja úgyis, hogy a férjed, az apját nem szereted, lesznek még viták, veszekedések és azok ártanak neki is.

Úgyhogy amint léphetsz, pl. elmész vissza dolgozni más munkahelyre tedd meg.

ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(Jah, bocs egy gyereket olvastam, kettő van)
ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Csak a gyerekeidre nézz, senki és semmi másra. Szerinted ezt érdemlik? 2 kicsi gyerek? hm? Olyan életet akarsz magadnak mint amit a neten az elvált anyukák gyerekei élnek, hm? a gyermekeidnek is ilyet szeretnél, hogy idegen emberek kényük kedvük szerint lökdösik, rugdossák, és csicskáztassák őket? mert ez van az elvált szülök gyermekeinél. Ez a valóság-már ha van a szülőnek egy ember is aki rá néz.. A fazon nem fog elválni, te fogsz két szék közül a padlóra kerülni, a gyermekeiddel meg rohangálhatsz szakemberekhez, hogy kaparják össze őket abból a sérülésből amit a felelőtlenséged okozott, azért mert nem bírtál magaddal. Ezt az életet akarod? mert akkor hajrá-gyalogolj mindenen végig-de egy tuti: boldog nem leszel, nem csak a faszi miatt, hanem mert meglátod a gyümölcsödet a gyermekeiden amikor azok felnőttek. Akkor már késő sirdogálni, hogy nem érted miért történtek a dolgok igy ahogy.. Te döntesz. Sajnos nem csak a te életedről.
ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
5+ A gyermekeket ti hivtátok életre, kutya kötelességetek normális, becsületes és egészséges körülmények között normális embert nevelni belőlük, nem egy roncsot akivé válnak mire kamaszok lesznek és felnőnek. Hogy utána magatokkal mit kezdtek,mert utána már mindegy-de addig amig azok a picik fel nem nőttek-addig semmi.
ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!