Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek felvállalni a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek felvállalni a párom, hogy küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés

Félek a társadalom, többi ember véleményétől, hogy mit fognak gondolni rólam/rólunk. Tartok a pletykáktól, attól, hogy majd összesúgnak mögöttünk, hogy én leszek vagy a naiv kislány, vagy a pénzleső kva, aki a párja hátán akar felkapaszkodni, nevet szerezni.


Ne értsetek félre, Őt rajongásig szeretem, bármit megtennék érte, meg egymás legközelebbi barátait, családjait ismerjük, összejárunk. De 24 év van közöttünk, ő az idősebb, akinek van már egy jól menő karrierje, egzisztenciája, én meg az egyetemista lány, aki smink nélkül kinéz kb. 16-nak. De sosem érdekelt a pénze, nem is szorulok rá, van autóm, lakásom, előtte is megvolt az anyagi biztonságom.


ápr. 19. 23:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha ilyen érzéseid vannak, akkor a szakítás a megoldás.
ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy nagyon szerelmes vagyok, konkrétan egy napot sem bírok ki nélküle, nem fogok szakítani.
ápr. 19. 23:30
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Én akit szeretek és büszke vagyok rá, hogy a párom, azzal dicsekednék és legszívesebben világgá kürtölném. Nem pedig dugdosnám, mert jaj mit szólnak mások. Szart érdekelnek mások. Szereted és imádod tényleg annyira mint itt előadod vagy sem? Ha ennyire odavagy miért nem vele foglalkozol?
ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Az utolsóval teljesen egyetértek.

Lófaxt sem érdekel,hogy ki mit gondol, én szeretem és kész.

Ha te ezen rugózol, akkor mégsem szereted eléggé.

ápr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Értem amit írsz. Szerintem nem kell félned más mit gondol, ha szeretitek egymást.

Akkor a legközelebbi barátjait meg családját ismered meg fordítva is.

Ha ők nem gondolnak annak már jó úton a vagy.

A többi ember meg le van tojva csak ti érezétek jól magatokat.

Attól még hogy fiatalabb vagy még nem vagy lemaradva semmivel neked is lehet majd egyetem után jó karrier utad. A szemilyiséged meg csak fejlődni fog

ápr. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
ennek nincs jovoje.. van meg kb 5 szép évetek nagyon max ..
ápr. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
3%
erdekes nekem 30 évesen nem akadnak 20-25 éves lanyok a karjaimba hiába vagyok fiatal nem aszalt boru.. a trottyos penzes papak bezzeg kellenek.
ápr. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
Apuci nem szeretett?
ápr. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked többet ér a más emberek véleménye, akkor élj a más embereknek és légy boldogtalan, felelj meg nekik. Ha tudnád hány ember teszi így tönkre az életét..
ápr. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
7-es mert rosszindulatú, irigy ember lehetsz és ez biztos sugárzik is rólad. 8-as szintén.
ápr. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!