Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor ha hazas egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha hazas egy ferfi es beleszeret valakibe de valni sem mer meg a not sem tudja elengedni? Lelkibeteg lesz?

Figyelt kérdés
ápr. 21. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmi baja nem lesz, a két nő megy tönkre, vagy csak a szerető.
ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Lelkibeteg csak a szerető lesz.
ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
A férfi él-virul hiszen két nőt nyomogat.
ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Lelkibeteg te vagy, vagy leszel, ez, hogy napi szinten teszed fel ezeket a kérdéseket, miszerint a pasi szerelmes beléd de nem akar válni...

Ha tényleg lenne köztetek valami nem itt próbálnál megerősítést kapni, az az érzésem hogy erősen beképzeled hogy a nős pasival kölcsönös a szerelmetek, de talán még csak nem is beszéltél vele. Remélem most már lassan kigyógyulsz ebből mert ez beteges... 😕

ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Életemben 2x is "szerencsém volt" ilyen férfihoz.


Az első esetnél nem tudtam, hogy szerető vagyok, de már évek óta együtt volt a nőjével. Mikor megtudtam leléptem, ők mai napig vergődnek egymás mellett (külön költöznek aztán vissza), és valószínűleg egyfolytában csalják egymást. Kíváncsiságból ránéztem a csávó tiktokjára, tele van lelki fájdalmas idézetes videókkal, hihetetlenül jól mulattam... Lelkileg vagy érzelmileg nem ép egy ilyen ember.


A másik esetnél tudtam, hogy van felesége és gyereke. Közel kerültünk egymáshoz, klasszikusan nem történt megcsalás de egyfolytában el akarta hagyni értem a feleségét. Én nem voltam túl türelmes, mikor láttam, hogy semmit nem lép pár héten belül a magam védelmében inkább véget vetettem a viszonynak. Mai napig próbálkozik de nem tudom komolyan venni. A gyerek miatt van még a nővel, egyfolytában veszekednek, nem értem mi értelme, de felnőtt emberek...


Szóval egyik férfi sem a boldogságáról híres, de egyék meg amit főztek maguknak. Én mindkét esetben szívem lelkem odaadtam volna, de inkább úszkálnak a híg ürülékben.


Ezáltal saját vélemény, de szerintem aki a párja mellett szerelmes lesz de nem meri elhagyni a nőt, cserében nyilvánosan és látványosan szenved, az egy cirkuszi bohóc. Ráadásul önző módon tönkretenne még egy nőt. Szerintem nem bűn a szerelembe esés, a megcsalás már igen, de az összes gyáva inkább játszik 2 lyukra, minthogy tökös módon lépne. Az első férfit amúgy még mindig nem hevertem ki, mint nő... hihetetlenül beletaposott a méltóságomba. Meg is érdemli, hogy ne találjon boldogságot. Legalábbis egy ideig. És én személy szerint megvetem a megcsalást, de hülyének se nézzük egymást.

ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Esküszöm bárhogy is szeretném megérteni hogyan lehet valaki annyira naiv, ostoba, hogyan nem szeretheti, tisztelheti saját magát, hogy belemegy a szeretői visszonyba.


Értem én, hogy vonzódik a másikhoz, még azt is, hogy szerelmes, de akkor se kéne beleegyezni ugyanis önmagát járatja le, alázza meg teljes mértékben.


Mégha a férfi el is válna, beadná a válási papírokat még akkor se működne a kapcsolat mert annak a nőnek nincs önbecsülése és a férfival együtt semmi erkölcs benne.


Megölnék egymást, az egyik a másikat, a kapcsolatot a féltékenységgel, a szemrehányásokkal miért nem vált el hamarább és nincs kizárva a megcsalás egyáltalán.


Te kérdező gondolkodni szoktál, vagy csak rohansz neki mindennek aztán nyugtatod magad azzal, hogy szerelmes beléd?


Nem az, a feleségébe sem az, lehet sose volt. Akkor téged ugyan miért szeretne amikor legalacsonyítottad magad egy lyukra?

ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem lesz semmi baja.
ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi valóban szerelmes, az megy mint a tulok. Azt nem tudod visszatartani, és nem is szabad. Ismered: Aki menni akar, annak az ajtót jó szélesre kell tárni. Aki meg nem szerelmes az adott emberbe, az meg csak mondja, hogy a harmadik fél altatva legyen, és a lehető legtovább tudja használni: ingyen. Nem érzelemből. De ne kelljen érte fizetni.
ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Mekkora nagy lúzernek fogod érezni magad pár év múlva.
ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem unod még?

Ne vesztegesd az időd ilyen himrbancra. Semmi többet nem akar tőled, csak tudja mit mondjon, mert butus vagy.

ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!