Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha haragszom a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha haragszom a volt páromra és inkább leszek egyedül a kutyával, minthogy ismét lelkibeteg legyen?

Figyelt kérdés

Beteg volt, itthon ült állandóan táppénzen. Néha fogta magát és ment a gyerekéhez latogatni. Kutyám annyira megszokta, hogy nincs egyedül, hogy amikor ő elment és én dolgoztam, szétkaparta az ajtófélfát. Másfél hónap kellett,mire visszaállt az, hogy tud egyedül lenni.

Kivitte,hogy ne nekem kelljen , de nem nagyon figyelt rá. Inkább az utcán az embereket bámulta, ki mit merre csinál. Nem vette észre, hogy éppen kakál a kutya,mert a padon épp egy embert lesett. Ugatós a kutya, ha masikat lát és nemhogy rászólt volna, zenét kapcsolt fülhallgatón, ne hallja. Akkor inkább ne vigye ki, ha nem tud vele foglalkozni. Amióta megvan, mindig ágyon aludt. Miatta nem mert feljönni, valószínűleg nem engedte, mert idegesítette. Kutya a földön össze vissza járkált éjjel. Az is zavarta. Érdekes, amióta nincs itt, kutya örömmel jön ágyba és nem tudom, mennyit mászkál éjjel, mert nem ébredek fel rá, pedig rossz alvó vagyok, de reggel mindig mellettem, az ágy másik felén alszik, mint ahogy este elaludt.

Mindenhova lámpát kellett tenni, ami magától felkapcsol, mert 1000x elmondta, hogy nem látja a kutyát, rá fog lépni. Egyszer orrba vágta az ágyon. Kutya tüsszögött 3 percig folyamatosan. Kiabáltam vele és nem tetszett neki. De bármi ismerősnek és rokonnak van kutyája ilyen 5-6 kg közötti, egyik se lépett rá éjjel, nem feküdtek rá, nem zavarja őket az alvásban. Más ok volt, amiért elzavartam a férfit, de ez miatt is jobb nekünk így.

Macskatársaság volt régen a kutyának, míg dolgoztam, de az sincs és ez az ember sem, hoztam egy fiatal kutyát. Elvannak a távollétemben. Ha a volt barátom mellé hoztam volna, akkor itt eget rengető vonyítás lenne, mert miatta nem tudtam volna egyedüllétre szoktatni az újat. Baj, ha az ennyire ember központú, magát felsőbb rendűnek gondolóra nem vagyok kíváncsi többé és a kutyámat helyezem előtérbe? Szerinte a kutya egy nyűg, dög és ágyba se aludjon. Autista lévén én kutyával sokkal jobban alszom és ezt nehezen viselte..


2023. ápr. 8. 07:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Valakinek biztos normális, nekem nem lenne.

Egy kapcsolat kompromisszumokon alapul, önző, egoista szemlélet nem fér bele.

Ha neked 0-24 óráig a kutya a fontos, ne akarj emellé senkit társnak, mert csak hülyíted vele.

2023. ápr. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Jól gondolod, kutya kell neked, nem ember :-/
2023. ápr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Szia! Te vagy ez a kérdező?


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__12144579-kin..


Mi lett végül a kutyával?

2023. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Inkább a kutyám, mint olyan, akivel nem illunk össze, mert tipikus dolgozni, feküdni és így van jól ember típus.

Nem az a kérdező vagyok. Most tettem fel először kérdést.

2023. ápr. 8. 07:47
 5/17 A kérdező kommentje:
Érdekes, előző barátomat nem zavarta a kutya az ágyon. Most macskával alszik. Nem zavarja és figyelni is tud rá.
2023. ápr. 8. 07:52
 6/17 anonim válasza:
95%
Csak a fő kérdést olvastam el, de arra a válaszom, hogy milliószor inkább leszek a kutyámmal, mint bármilyen emberi lénnyel ezen az elcseszett f@szomb@szom világon ....
2023. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
72%
Válassz magadhoz valót aki ugyan úgy kedveli a kutyákat, van sok ilyen kutyab*zi fickó is.
2023. ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Itt két választási lehetőség van, én is a kutya mellett döntenék. Ha kutya sem lenne, akkor pedig inkább egyedül, mint egy ilyen emberi lényszerű mellett.
2023. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell engedélyt kérned senkitől. Felnőtt ember vagy, úgy éled az életed ahogy akarod.

Ha nem működik a párkapcsolat, akkor tovább kell lépni. Esetleg keress olyat, aki szereti a kutyákat is, de az sem baj, ha nem akarsz kapcsolatot. Nem kötelező semmi.

Nem kell mások megerősítésére várnod. Élj ahogy neked tetszik, de ne bánts közben másokat, ennyi a lényeg.

2023. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Szóval a párod a hibás, hogy beteg lett és a kutya megszokta? Nem jókedvéből volt otthon sokat. Nemár....


A lámpákat azért tette, mert nem akart rálépni. Én sem mernék a sötétben sétálni úgy

hogy bárhol lehet egy kutya, főleg egy ilyen pici.


Az egy ágyban alvás pedig megosztó. Én is szeretem a kutyákat, de amikor párom felhozta, hogy akar egyet, akkor azt mondtam, hogy rendben, jöhet lakásba mindenhova, de az ágyunkba nem.

2023. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!