Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lány szerelmes lehet belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány szerelmes lehet belém?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Leginkább lányok segítségét kérném ki a kérdéssel kapcsolatban. Felvázolom a helyzetet. Rehab munkahelyen dolgozok ( autista vagyok). Ez a lány is itt dolgozik. Amikor szünetem van, az egyik hölgyhöz szoktam menni beszélgetni, ez a lány vele szembe ül. Ilyen sorok vannak, asztalokkal, egy nagy bontóműhely. A lányt nevezzük Amirának (nem ez az igazi neve). Én 25 éves srác vagyok, Amira 35. Amikor a hölggyel beszélgetek, Amira is beszáll a beszélgetésbe, és érdeklődik felőlem. Például a hölgynek mondtam, hogy néhány zene olyan, mintha nekem írták volna, és mondtam a nevét is. Erre Amira megszólal, visszakérdezve "mintha neked írták volna?" -válaszoltam, hogy igen. És megkérdezte a szám címét. Majd mondtam neki, hogy vannak zenei listáim YT-nm, erre ő megkérdezte, hogy nyilvános? -Feleltem ,hogy igen. Neki más zenék jönnek be, mint nekem. Ez mindjárt lényeges lesz. Másnap megint a hölggyel beszélgetek, amikor Amira megszólal, hogy YT-n rákeresett a csatornámra. Beírta a teljes nevem a YT keresőjébe, és a YT csatimat böngészte a zenei listák után. Azt mondta, hogy tetszik neki a zenék, amiket hallgatok. Itt lepődtem meg, hogy magától rákeresett a YT csatimra. Múltkor poénkodtam az egyik mondatával, majd nevetett ő is rajta, és vállamat megérintette, eddig sose ért hozzám. Ezen a héten pénteken, amikor mentünk haza, megkérdezte, hogy mit csinálok hétvégén. Nem tudom eldönteni, hogy akar-e valamit, vagy csak szimplán ilyen. Lányok, ti mit mondtok? Előre is köszönöm a válaszokat!

ápr. 21. 18:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, még egy kis kiegészítés! Múltkor az egyik kollégának mutatni akartam egy vidit (Amira a közelben volt), és a Discord értesítések bukkantak fel egy ideig, én egy picit káromkodva (nem idegből) mondtam, hogy a francba a discorddal, erre Amira közbevágott, hogy neki is van Discordja. Fura, csak úgy miért akarná tudatni, hogy van neki is?
ápr. 21. 18:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy neki, de többet nem látnék bele. 10 évvel idősebb, nem a korosztályodban keresgél, ha egyáltalán keres valakit.
ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szimpátia van az tuti, de hogy több is, azt így nem lehet megmondani.

Érdemes akár tovább vinni, tesztelni a dolgot, pl felveted, hogy kinéztél egy kávézót, teaházat (hót mindegy, valamit, ami téged érdekel) és hogy van-e kedve veled tartania

ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es ez megfordult az én fejemben is, hogy 10 év van köztünk, az picit sok.

3-as nem merek kezdeményezni nála. Leginkább azért nem, mert egy munkahelyünk van, ha felsülök, akkor jó ideig kellemetlen lenne a dolog.

ápr. 21. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:

"10 év van köztünk, az picit sok"



Az nem "picit" sok.....



39F incel

ápr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes ezen gondolkodnod. Ha esetleg valamit konkrétan lép feléd akkor majd ráérsz gondolkodni azon, hogy ez akkor most már konkrét és mit reagálj. De addig szerintem tök feleslegesen agyalsz ezen az egészen és abban nagyon igazad van, hogy munkahelyi környezetben amúgy sem jó dolog kavarni mert csak idő kérdése, hogy kínossá váljon valamiért a dolog.
ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szimpatikus vagy neki, ebből ennyi derül ki.

És pont amit írtál, én sem javaslom, hogy kezdemenyezz amég egyértelműbb zöld utat nem kapsz.

Gáz lenne, ha nem jönne össze.

ápr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!