Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám újra felkelteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám újra felkelteni a lány érdeklődését?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek!!

Összeismerkedtem egy nagyon aranyos és kedves lánnyal, de nem sikerült összejönnöm vele. 1,5 éve ismerjük egymást, ő írt rám, nagyon sokat beszéltünk messengeren, sok képet küldtünk. Találkoztunk sokszor volt, hogy barátokkal, de volt olyan is, hogy csak ketten sétáltunk a parkban. Szerelmes vagyok belé, de nem mertem megmondani, nem volt meg az alkalom. Mindig akkor jött közbe valami és nem találkoztunk egy hónapig. Tudom, hogy sokáig várakoztattam, de nagyon régóta el akartam neki mondani. Az első félévben nagyon sokat keresett, tényleg éreztem, hogy ha aznap nem írok neki, akkor ő tuti fog nekem. Utána félévben is szinte minden nap beszéltünk. Aztán december óta ritkábban:( . Most sokszor csak 2-3 naponta szoktunk beszélni, de volt, hogy egy hétig nem is kerestük egymást. Vártam, hogy ő írjon, aztán egy hét után írt. Néha el sem olvassa, amit válaszolok. Sajnos december végén a szülei elváltak, úgyhogy megértem, hogy egy ideig nem keresett. Múlt héten pl. együtt edzettünk, de aztán utána most se mesélt a vizsgáiról, régebben meg mindent elmesélt. Én nagyon szeretem őt, de szerintem most barátzónában vagyok. Elvileg nincs más fiú a képben. Mit tegyek, hogy szerezzem vissza? Nem tudom hogy dolgozzam fel, ha ezt a lehetőséget elszúrtam.

Ő 21N, én 22F



ápr. 25. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Maradj mellette, állandóan segíts neki, mindig kéznél legyél neki.És ne nyomulj mint több.. Türelem-lányt terem szokták volt mondani.
ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg túl sokat vársz. 1,5 éve ismered. Ha egy pasi túl sokáig nem lép, akkor tényleg jön helyetted valaki, aki nem kertel és felszedi helyetted. Hívd el randira és légy határozott. Tényleg addig akarsz várni míg pasija lesz?
ápr. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg errol lecsusztal. Megvolt az idoablak, amikor cselekedned kellett volna, ferfias kvalitasaidat megmutatni. Ezt kihagytad, o pedig mar nem fog ferfinak tekinteni, hiszen pont az ellenkezojerol gyozted meg az eddigi tevekenysegeddel. Ide mar keves lesz, hogy osszeszeded mahad es remego labakkal elmondod neki, hogy igy meg ugy. Egy potens ferfi mindig ferfikent viselkedik es tudtara adja mar az elejen a nonek, hogy tobbet akar. Kozben kifejezetten keruli a latszatat is annak, hogy baratkozik, haverkodik a kiszemelt novel, mert az egyenes ut a friendzoneba. Csakhogy ertsd, az elso 1-2 het a meghatarozo ebbol a szempontbol, onnantol elveszti a no a fokuszt veled kapcsolatban. Masfel ev? Jezus. Ha rad varna egesz eleteben venlany maradna.
ápr. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Másfél év és mégsem léptél semmit. Miért?

A nőnek kell téged felszedni? Vagy mi?

Elárulom neked miért nem érdekled. Mert amíg érdekelted tutyimutyi voltál, hogy lépjél bármit is.

Mi tart másfél évig azon hogy elhívd randira?

Legrosszabb esetben nemet mond és barátzónába rak, ennek nem kellene ennyi ideig tartania.

Elcseszted haver, lépj túl keress mást és ne ilyen beszarian vagy maradj egyedül.

ápr. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Amit az egyes ír az egy f@szság.

Ezt elszúrtad. Helyedben én elhívnám randira és közölném vele hogy mit akarok. Azt hogy szerelmes vagy azt ne mond el. Valószínüleg offolni fog mert már rég barátzónába kerültél.

ápr. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
97%

#1 leírta a tökéletes utat a frendzón-ba.


Kérdezőkém, elhívod végre kv-zni?


Illetve fiksz, h nem màs dugja?

Erősen pótkerék gyanús vagy...

ápr. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz visszaszerzés alatt? Nekem úgy tűnik csak cset barátok voltatok sokáig, pár találkával, a lány valószínűleg többet akart, viszont te nem léptél.


Ugyanúgy sokat akarsz beszélgetni, avagy párkapcsolatot szeretnél? Utóbbihoz elengedhetetlen, hogy kockáztass és randira hívd, hogy egyértelmű legyen nem csak csetelgetni akarsz.

ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

6 Az általad "tökéletes út a friend zone-ba" az 28 év és még tart házasság lett belőle.


Hát ennyit a "tökéletes" meglátáodról:DD


Kérdező nincs jobb annála amikor a felek nem csak nő -férfi páros, hanem emberileg, barátilag is egymással élhetik a étköznapi kis életkéjüket.


Úgy hogy ha nem akarsz félre menni, akkor csak olyanok szavára hallgass, akik fel is tudnak mutatni dolgokat, nem olyanok akik max. pár éves tingli-tangli hisztérikus, örökös féltékenységgel tarkított, kapcsolatnak csúfolt dolgot tudnak csak kicsiholni magukból.

ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
*meglátáspdról, hétköznapi
ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdést meg ér. Legalább tudod mit érez. Próba szerencse. Nekem 22 éves bejött a dolog.
ápr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!