Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most hogy már túl vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy már túl vagyok rajta, beszélni akarok vele hogy ne azok a fájdalmas elutasító mondatai maradjanak bennem. Érdemes lenne felkeresnem őt ha nekem ez segítene?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon fajdalmasak voltak az utolso beszelgeteseink..honapokig szenvedtem miatta.

Mar jobban vagyok, es tul vagyok rajta viszont ez még mindig faj.

Ugy erzem csak ugy lehetek tul rajta egeszen, ha beszelunk es nem azok a fajdalmas mondatok maradnak bennem ha ra gondolok. Nem akarom hogy az a beszelgetes legyen az utolso.

Erdemes lenne megprobalnom felkeresni?

Talan hulyeseg, de arra gondoltam felhivom es utana megirom neki hogy torolgettem ki a szamokat es ki esett a telefon a kezembol, veletlen volt. Nekem mar ennyi is eleg lenne, csak ne az a par honappal ezelotti legyen az utolso.


ápr. 27. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én tőlem nyugodtan.
ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
50% hogy még rosszabbbat fog mondani.
ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon reg beszeltunk, nem fog. Ismerem.
ápr. 27. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Én hagynám. Miért nem keres ő téged, ha ő használt irányodba fájdalmas szavakat?
ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Ha ennyi nem volt neked elég, és még mindig nem fogtad fel mit csináljon? Ha fájt is de elmondta egyenesen a frankót!

Azt mondtad már túl vagy rajta. Ha újra beszélsz vele, és nem bírod elengedni és felfogni, hogy vége csak újra saját magadnak csinálod a bajt!

ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint még nem fájt eléggé...
ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lenne érdemes.

Lépj túl rajta, keress másik párt.

ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hagynám a helyedben. Lépj túl rajt. Ha úgy érzed neked könnyebb akkor hívd fel vagy írd le nekik. De kicsit olyan mintha békülni akarnál vagy vissza édesgetni. Hiányzik. Ez normális ilyenkor,de legyél erős és kitartó. Ha ennyire nem működött köztetek késöbb se lenne másképp. Ja és nem, még nem vagy túl rajta..
ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!