Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom legjobb barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom legjobb barátnője egy furcsa szituációban csomó rosszat mondott rám és sértegetett mert nem ismert meg! Mit tegyek ezután?

Figyelt kérdés

6 hónapja jöttem össze a barátnőmmel! A legjobb barátnője most jött haza pár hete Angliából. Futólag találkoztunk vele, éppen ment valahova. 2 perc volt az egész. Barátnőmnek face-en írta hogy milyen jó pasi vagyok, milyen helyes, aranyos, jófej gyerek. Milyen jól kifogott magának. Tegnap este plázában voltak a barátnőmmel, én odamentem meló után eléjük. A barátnőm mosdóban volt, addig a csaj várta kinnt egy padon. Ugye megismertem és odaültem hozzá, beszélgettünk, minden. Teljesen normálisan. Már jött a párom, erre a csaj felugrott hogy "bocs de jön a barátnőm" és odarohant hozzá hogy, idézem: "Letámadott ez az ork rondaság, mentsél már ki valahogy. Még meglátja valaki hogy rámszállt egy ilyen ... csak az kéne. Mondta itt nekem a nyomi dumáit, alig tudtam szabadulni tőle"

Persze mindent hallottam és a barátnőm közölte vele, hogy "hát ő a Fecó, nem ismerted meg?" Tiszta vörös lett a csaj, elrohant a WC-re és telefonon üzente a csajomnak hogy menjünk haza nélküle ő még marad valamiért.


Nagyon furcsa és vicces szitu volt. Hallottam már ilyesmit itt az oldalon is :D Nem gondoltam hogy velem is megesik. Én voltam a hülye részben mert biztos voltam benne hogy megismert, nem vettem észre hogy nem. Persze nem ismerem ezért nem tudtam mit várjak tőle, azt hittem hogy ő ilyen bunkóbb típus.


Nem értem hogy akkor a barátnőmnek miért mondott csupa jót rólam, miért hazudta hogy jó a dumám és jó pali vagyok? Nyugodtan mondhatta volna az igazat is. Mert így kiderült hogy mi az igazi véleménye első látásra és tök kínos lesz majd a többi találkozás.


Barátnőm eléggé kiakadt a csajra, most nagyon haragszik rá hogy ilyeneket mondott rám és még át is verte őt.


2014. jún. 3. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked nem kell tenned semmit, majd ők ketten megbeszélik. Gondolom egy ideig zavarban lesz melletted, már ha egyáltalán lesz még olyan helyzet, hogy ti hárman együtt lesztek egy légtérben.
2014. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát, semmit nem kell tenned, de azért ez durva sztori.. :D semmiképp sem neked kell rosszul érezned magad ezek után. valószínűleg nem vagy a barátnő esete, és kedves akart lenni a barátnőddel, azért mondta neki ezeket, amikor kikérte a véleményét rólad. a plázában pedig lehet, hogy rossz kedvű, kimerült volt, és zavarta egy ok nélkül rászálló ismeretlen pasas (vagyis ahogyan ő látta), ezért mondta ingerültségében ezeket a barátnődnek.

nincs semmi gáz, bár nekem nem túl szimpi ez a legjobbarátnő :D

2014. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tetszettél neki és azt hitte, ki akarsz vele kezdeni. Amiket mondott, azért durva volt.

De ha már egyszer megismerted, én nem értem, hogy miért nem mutatkoztál be neki? Nem az lenne a természetes?

Te megismerted, tudtad, hogy ő nem ismer, erre leültél mellé és elkezdted szórakoztatni, mintha csak úgy kiszúrtad volna a tömegből. Miért?

2014. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, már be lettek mutatva egymásnak előtte.
2014. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már ismertük egymást, be lettünk mutatva. Amiket mondott rólam, abból azt gondoltam hogy emlékszik rám. Plusz még aznap bejelölt a Facebook-on is. Ezért gondoltam hogy talán tudja ki vagyok ...


Én is hibás vagyok, mert abból indultam ki hogy a barátnőm mondta neki hogy mindjárt itt leszek értük. Ezért úgy mentem oda hogy: "Szia, mióta vársz már?" stb. Szóval mint egy ismerőshöz. Ő meg semmi jelét nem mutatta hogy nem akarna beszélgetni vagy nem ismerne. Tök közvetlen volt, eszembe se jutott hogy nem tudja ki vagyok.


Barátnőm összeveszett este vele, nem is akarja látni. Szóval lehet hogy megoldódott a dolog :D

2014. jún. 4. 08:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Alapból nem értem, hogy miért kell valakit így szapulni, ha előtte meg tök jól elbeszélgettetek, még ha nem is emlékezett rád. Az ilyen viselkedés gáz, főleg, hogy a külsődre tett megjegyzéseket.

Ettől függetlenül szerintem te ne szólj bele a kettőjük vitájába, barátnőd döntése, hogy kibékül-e vele. Ha tudta volna ki vagy, biztos nem bánt meg, de tanulja csak meg a csaj, hogy nem fikázunk ok nélkül senkit.

2014. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!