Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiú akit szeretek ki tette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú akit szeretek ki tette hogy május kosarat vitt egy lánynak, fel akarom hívni és utoljára beszélni vele még mielőtt megnősül. Bűn ez?

Figyelt kérdés

Nagyon akartam es orokre akarni fogom ot.

Ma ki tette hogy majus kosarat vitt egy lanynak..megfog nosulni.

Beszelni akarok vele most, még nem hazas aztan orokre elfelejtem ot hiszen massal lesz boldog..

Bun ez hogy felhivom?

Es vajon hogy reagalna?


máj. 1. 21:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyit szenvedtél miatta akkor minek kell újabb pofon? Hagyd már békén azt a szerencsétlent. Gondold magad a csaj helyébe. Neked tetszene ha az exe hívogatná házasság előtt? Na ugye. Plusz simán lehet hogy csak lúzernek nézne. Ne alázd le magad szerintem.
máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!