Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kérdezik meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezik meg hogy bejön-e nekem?

Figyelt kérdés

Szóval teljesen random 3 barátom egyszerre (köztük egy lány) érdeklődött hogy bejön-e egy másik pasi nekem.

Poénnak fogtam fel, de fura volt hogy egyszerre kérdezték és érdekelte őket hogy jó pasinak találom x y-t akivel jóba vagyok de nincs köztünk semmi.

Ők pedig nem ismerik azt a pasit úgy mint én akiről kérdeztek.


máj. 12. 07:36
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
Xy-t meg akarjàk környêkezni.
máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát itt két pasiról van szó (az egyik kapcsolatban van azzal a barátnőmmel aki ezt kérdezte) a másik pasi meg heteró, szóval nem.
máj. 12. 07:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te most férfi vagy vagy nő? mert ezt nem írtad sehol.


Ha nő vagy, akkor lehet hogy összeakarnak hozni vele.

máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, hát erre nem gondolnék mivel ők nincsenek vele beszélő viszonyban mint én.

Szóval azért sem értem mi volt a céljuk ezzel.

máj. 12. 08:06
 5/7 mikeXxX ***** válasza:
68%

Tőlem is meg szokták kérdezni most én mit akarok ezzel az xy nővel pedig csak baráti viszonyban vagyunk a nővel de ha egy férfi azt látja beül velem egy héten az autómba "Gizi" aztán meg "Mari" és egy hét múlva "Juliska" akkor én dugom mindet mintha férfi és nő nem lehetne baráti viszonyba .

De te esetedben az is lehet hármast akar a páros az egyedülálló férfi meg mással puhatolózik felőled . 44f

máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jó ez mindent vitt:DDDDDDDDD
máj. 12. 08:33
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
6# Felőlem nevethetsz rajta de láttam már így megvalósulni dolgokat nem véletlen írtam le és nem viccből mint itt sokan.
máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!