Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor a srác azt kérdezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a srác azt kérdezi a lánytól hogy: "Van barátod? " Ilyenkor csak érdeklődik, vagy bejön neki a lány és szeretne többet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha mást nem, egy dugást mindenképp szeretne.
2012. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ezt csakúgy nem szoktam kérdezni. Mindig van valami hátsó szándékom. :D
2012. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyílván azért kérdezi, mert akar valamit.
2012. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Érdeklődhet is. Például tőlem már kérdezte egy olyan srác is, akinek votl barátnője csak éppen dumáltunk.
2012. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében azért kérdezik mert akarnak valamit de van hogy csak kiváncsiság.
2012. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 okoska31 ***** válasza:
többet akar. különben miért érdekelné?
2012. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tőlem egyszer sztem azért kérdezte egy lány, mert az ő barátnőjének bejöhettem és ő kérhette meg h kérdezze meg tőlem. mert a lánynak am volt vkije, és kicsit furán is hatott h megkérdezze. :)
2012. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7. ja, srác lánytól, bocsi.

sztem biztos nem csak úgy, de a barátság fokától is függ, ilyen témák is előfordulnak-e.

2012. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem voltunk "régi jó barátok".

Közös barátok révén találkoztam vele, és akkor eléggé érdeklődött irántam. Mellettem akart ülni, beszéltetett, meg ezt is megkérdezte. Akkor még nem nagyon tudtam hova rakni, de már én is úgy gondolom, hogy szeretett volna komolyabbat.

Mondjuk ez már vagy 2 éve volt. És azóta már mindkettőnknek van párja. :D Csak mostanában eszembe jutott. Azért kérdeztem.

Köszönöm szépen a válaszokat!!

2012. jún. 19. 08:29
 10/10 Spark7 válasza:
szerintem helyzetfuggo
2012. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!