Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináltok ha valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha valakibe véletlen beleszerettek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem szándékos volt, de szerintem már szinte fél éve így van. Mindenki mondja, hogy az idő segít, de nálam nem, még mindig baromi nagy hatással van rám. És a legnagyobb baj az, hogy most ráadásul nincs jól lelkileg, pánikbeteg, nagyon lefogyott, látszik hogy nincs jól. Emiatt szinte minden második gondolatom az, hogy ott szeretnék vele lenni, segíteni neki, támogatni. Így is próbálok segíteni neki, de nehéz… 19L

máj. 13. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt vagy szerelmes?


Ne kövesd semmilyen online platformon, való életben amennyire lehetséges kerüld el, ne érdeklődj utána. Szabadidődben foglald el magad, legyenek céljaid amiért minden nap teszel valamit, sportolj, légy társaságban, családdal és idővel enyhülni fog.

máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk lényegében. Mármint korábban volt egy pár év amíg eltávolodtunk, de most hogy beteg lett a barátnője elhagyta, csomó “haverja” kiderült hogy nem is barát. Úgyhogy megkért, hogy segítsek, és nyilván segítek neki, de viszont fellángoltak a régi érzéseim. Ő viszont szerintem még mindig csak barátként tekint rám, és nem is hiszem hogy többet akarna velem… Mármint mind a két barátnőjét ismertem, és konkrétan gyönyörű lányok voltak. Nagyjából tankönyvi példa mind a kettő. Ugyanúgy szőkésbarna hajuk volt, szóval szerintem egyértelműen van esete, és hát én meg tök nem olyan vagyok.🤷🏻‍♀️
máj. 13. 12:58
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
jobb ha elkerulod a panik beteget.. igazabol csak a mostani torekenyseget hasznalnad ki.. ha ossze is jonne veled es elmulana a pánik betegsege akkor mar tuti nem kellenel neki. Azt nem ki hivas felszedni aki eppen meg van zuhanva mentalisan..
máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség utolsó, semmi köze ennek a panikbetegseghez. Nekem is volt, lett párom, azóta kikezeltem, meg mindig vele vagyok.
máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánatot kérek.
máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

2: Nem vagytok barátod, mert:

1. Többet akarsz, amit el is titkolsz előtte

2. Azért vagy érdekes számára, mert mindenki más eltávolodott. (Ló nincs, jó a szamár esete)

3. Amint párkapcsolata lesz, ugyanúgy le fog koptatni, mint korábban

máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az idő akkor segít, ha eltávolodsz tőle.

Először szerintem tisztázd le magadban, hogy mit szeretnél. 4 lehetséges forgatókönyv van:

1.elmondod neki az erzeseidet és ő is így érez

2.elmondod neki az erzeseidet, de elutasít —> itt el kell döntenek, hogy ennek ellenére szeretnél e mellette lenni vagy sem (ha tovább akarsz lépni érzelmileg, akkor ez utóbbit kell tenned)

3.nem mondod el neki az erzeseidet, de mellette maradsz

4.nem mondod el neki az erzeseidet és nem maradsz mellette


Gyógyult pánikbeteg vagyok, pontosan tudom, hogy milyen helyzetben van a srác. Ez egy nagyon nehéz állapot, egyedül szinte (pszichológus nélkül) lehetetlen kimászni belőle, nem szabad elvárnia, hogy laikusok segítsenek neki ebben. Persze fontos a támogatás, de alapvetően rajta kívül senki nem tudja megoldani a problémát. Ha úgy érzed, hogy rad is ez az egész már nagyon negatív hatassal van és nagyon leszivja a mentális energiaidat (ami sajnos panikbetegeknel gyakori), akkor én azt mondom, hogy szólj a szüleinek vagy barátainak az állapotáról, de nem érdemes ennél jobban belekeveredned.


25N

máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Vagy pedig elmondod az érzéseid, ő kapva kapni fog az alkalmon, megdug, aztán igazából rádöbben, hogy mégsem passzoltok egymáshoz, és kész, benned a szerelem ereje elhalvanyul, idővel megszűnik, most a barátság vagy megmarad vagy nem...?

Mivel szar állapotban van, ezért ha most bevallod neki, valami olyasmit fog mondani rá, hogy "én is mindig is éreztem, hogy kicsivel többet érzek irántad mint barátság, de sosem mertem felhozni, mert nem szerettem volna a barátságunkat kockáztatni", erre te, "pedig nyugodtan mondhadtad volna", itt osszeölelkeztek, neki fel fog állni a farka, szexeltek, aztán majd jön az amit fentebb írtam.


Az esetek 90%-ban a barátságból szövödő szerelem sosem zárul szépen.

máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól meg, hogy valaki szar lelki állapotban van, nem lesz fszvezerelt idióta, aki kihasználja a másikat, te valami nagyon alomvilagban élsz…
máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Szeritem meg te vagy túl naív.
máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!