Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek egymásnak tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek egymásnak tetszenek általában?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy sok esetben egymásnak tetszenek, rosszul látom?

máj. 17. 07:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Mi van? Egy pár két tagja jó esetben tetszik egymásnak, ja.
máj. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Tetszésben és szerelemben is. Úgy vettem észre, hogy ha mondjuk tetszik valaki, majdnem mindig látom az illetőnek azonnal, hogy én is neki. Persze van, hogy nem, de szerintem ennek valami oka van, pl. az egyikük túlsúlyos, beteg, már foglalt, épp nem figyel oda, stb.

Ha nem így lenne, akkor az embereknek sok száz másik emberből tetszene valaki random módon, és nem sok esély lenne, hogy egyáltalán emberek párt találjanak.

máj. 17. 07:40
 3/16 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Nem, szerintem a többség inkább nem tetszik egymásnak.


Mármint.. ha valakit találsz akivel megvan a kölcsönös vonzalom attól még van 1000 másik személy akivel nincsen.


Vagy nem így érted?

máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha valaki nagyon tetszik vagy akibe szerelmes vagy, az általában vagy sok esetben viszonzott. Vagy én őrülten meg? Már vagy 10 éves korom óta így van velem. Pedig én nem is vagyok szerencsés meg helyes...
máj. 17. 07:55
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Fu, te se a legélesebb kés vagy 😅 úgy érted, hogy valakinek tetszel, te meg automatikusan viszont szereted, anélkül, hogy valós érzelem lenne mögötte? Ilyet önbizalomhiányos, megfelelési kényszeres egyenek csinalnak, akik inkább kerülik a konfliktust, és rábólintanak egy csöves közeledésére is.
máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 bolognai a kedvencem ***** válasza:
52%

#4


Hát... nagyon NEM.

Szerintem, ha lenne valós statisztika a szerelmek/tetszések 70-80%-ban egyáltalán nem lennének viszonzottak.

máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Lehetséges. Talán tetszeni könnyebb, nem idegeskedik el a felek, nem teszik magasra a lécet. A szerelem meg nehezebb, és eleve nagyon ritka jelenség. És szerintem sok dolog közbejön pl. ha már can párja az egyiknek.

Én azt olvastam régen hogy kb. 20% a kölcsönös szerelem, ami elég alacsony. De hihetetlenül magas ahhoz képest, hogy sok ezer ember közül választanak az emberek. Ha valaki ért a matekhoz, számolja ki mennyi ennek az esélye csak 1000 férfi és 1000 nő között... ha jól számolom 1 a millióhoz.

máj. 17. 08:15
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te szerencsés vagy, én eddigi életemben szinte mindig viszonzatlanul voltam szerelmes. Olyan sok van, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, mert csinos nő vagyok, alapból csak olyan pasik érdekelnek, akik kezdeményeznek nálam ergo biztosan tetszek nekik, mégis ezek közül mindig akibe én beleszeretek, az belém nem, aki belém igen, abba én nem🤣
máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 bolognai a kedvencem ***** válasza:

"De hihetetlenül magas ahhoz képest, hogy sok ezer ember közül választanak az emberek."


Sok ezer ember van, sok millió, de kétlem azt, hogy ott lennének neked több ezren, mint választási lehetőség. (Mármint valós..)


DE most te magad is írtál le olyat ami üti a kérdésed és az ellenkezőjét mondod... nem is értem.

máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szóval én vagyok az egyetlen aki szerint meglehetősen gyakran egymásnak tetszenek az emberek? És nem úgy van, hogy egy modellnek gyakran tetszik mondjuk egy 60as hajléktalan vagy két belsőleg teljesen különböző ember gyakran szerelmes egymásba, hanem meglehetősen hasonló emberek jönnek össze, így aztán a vonzalom is sokszor kölcsönös? Más emberek gyakran tetszenek náluk 3 fokkal kevésbé vonzó, tőlük nagyon különböző emberekbe? Szörnyű lehet. Én nem nagyon szoktam mondjuk nagyon nem attraktív nőknek bejönni, rám sem néznek, ahogy a legjobbak sem.
máj. 17. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!