Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Bevallottam egy srácnak hogy tetszik, úgy hogy nem tudtam van neki párja.


Eddig többségében írásban halival köszönt.

Amikor bevallottam akkor ezt írta: "Szia! Kedves hogy ezt mondod de van barátnőm 😉"


Ilyen pozitív visszautasítással nem találkoztam még és ezért is kérdezem, hogy a reakciója alapján egyébként meg tetszem neki?

De hűséges?


Utána teljesen normálisan megbeszéltük, azt mondta hogy nem lesz ebből kellemetlenség szerinte (mármint azt hogy tetszik nekem)


máj. 17. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hizlalod a máját. De ennyi.
máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Semmit jelent. Gondolom 20 alatt vagytok. Nem akkora kretén, mint a korosztályának többsége, de ha elkezdtek kombinálni, akkor 10 év múlva ez is az lesz.
máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ez udvariasság, bár biztos nem vagy neki antipatikus.
máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válszokat!

Hát már 20 felett vagyunk.

Igazából bennem azért is volt ilyen és nem csak szimpla kedvességre gondoltam, mert amikor találkoztunk akkor megnézett meg figyelt rám.

Persze társasággal voltunk.

Azt pedig tudom, hogy másnál nem így reagált, hanem ignorálta a csajt.

máj. 17. 18:11
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó és akkor most szerető akarsz lenni? Hogyha egyszer tetszel neki nagyon akkor ne használjon online szexre, tényleges szexre hanem szakítson és járjon veled.
máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Én nem tudom honnan veszel ilyeneket felháborodva, de semmi ilyen információt nem osztottam meg amiből szex lenne vagy szeretőei viszony.
máj. 17. 21:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdést tettem fel neked! És írtam rá normális választ a saját érdekedben. Ne az kellene, hogy érdekeljen téged, hogy bejössz-e neki hanem az, hogy milyen mértékben, szakítana-e, vagy használna téged is a barátnő, de lehet a többi szerető mellett.
máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7 Vissza lettem utasítva részéről és mivel most tudtam meg hogy van barátnője nem akarok közéjük állni.

Csak megszerettem volna tudni hogy mindentől független tetszem-e neki.

Nem azért mert rá nyomulnék.

máj. 18. 03:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne írj vele mert a barátnője nem tud róla, a háta mögött csinálja, vagy csináld és ha elkezdene ő magától kérdezőskod ni szexrol, talizna akkor köpd be a barátnőnek! Ha ott képes megcsalni akkor téged is képes lenne ugyanúgy. Más pasas már elzavart volna téged a fenébe, ő megtartott téged talonba.
máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy köszönöm szépen-t kaptál volna a részemről. Vagy talán még azt sem. Nem azért hogy megbántsalak, hanem azért hogy fel se merüljön benned, hogy bármit is éreznék. Egyébként, mi férfiak sok nőt megnézünk, játszunk azért a gondolattal hogy mi lenne ha. De ha szeretünk valakit akkor lojálisak vagyunk. Kivéve ha kisfiúkról van szó. Ők csak mennek a f@szuk után. De a normális palik nem fognak veled kikezdeni így.
máj. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!