Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez azt jelenti tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez azt jelenti tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy kolegám, aki nekem bejön.

Szoktam vele beszélgetni.

Kiderült hogy az egyik haverjának mesélt rólam, akiről küldött videót hogy felőllem kérdezzen.

(Nem csak ezek a jelek voltak, csak ez a része érdekel, hogy tetszetek-e neki vagy alapjáraton a pasik mesélnek így mindent a csajokról)


2023. okt. 26. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ilyen kevés infó alapján még azt se írni, hogy talán.
2023. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes az egész dolog. Kérdező: hány évesek vagytok? 12?
2023. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi volt a videón?


Csak mert az normális dolog, hogy két kolléga beszélget.

Az is normális, hogy két barát beszélget és megemlíti neki a kollégáit is.

Két barát küldhet egymásnak videókat.


Ezek közül egyik sem vezethető vissza egyértelműen arra, hogy a kollégádnak te tetszel. Kivéve, ha rólad szólt a pletykaparti vagy te voltál a videón. Akkor nyilván jobban érdeklődik felőled.

2023. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!