Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha lecsillapodott a vihar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lecsillapodott a vihar érdemes újra megpróbálni az exszel?

Figyelt kérdés

A mi történetünk ott kezdődik, hogy 9 évig voltunk együtt, már menyasszony voltam, de tapasztalatlanok és éretlenek voltunk, így hoztunk olyan döntéseket amik végül a szakításhoz vezettek (mind a kettőnknek a másik volt az első). 10 hónapja szakítottunk, volt hogy egyszer kétszer beszéltünk és egyszer találkoztunk ez idő alatt. Én megpróbáltam teljesen lezárni és párkeresésbe kezdtem, de egyszerűen nem tudtam senkinek megnyílni. Jártam pszichológushoz, önfejlesztettem, hogy ne ismétlődjön meg ugyan az ami volt. Így vágtam neki újra a párkeresésnek és találtam is valakit, akivel teljes összhangba kerültünk, de nem tudtam elköteleződni, mert amikor már kezdtem a kapcsolatban jól érezni magam, újra az exem kezdett a fejemben járni. Szakítottam az illetővel és hagytam magamnak időt átgondolni a dolgokat. De egy előre nem átgondolt helyzetben írtam az exemnek - mert a lelkiismeretem hozzabb ideje nem hagyott békén - hogy mindenért bocsánatot szeretnénk kérni (nem volt szép lezárás). Majd arra eszméltem, hogy kérdezősködtünk egymásról, a célokról, a jövőképről stb. Majd gyakorlatilag onnan folytattuk a beszélgetést ahonnan abbahagytuk 10 hónapja. És jelenleg nem tudom, hogy mit csináljak, nagyon jó volt a beszélgetés mindkettőnknek, de nem tudom, hogy újra szeretném-e hogy fellángoljon valami. Kedveskedtünk, még bókolgatott is és tudom, hogy nincs senkije, mert nem ment neki. Folytassam vele a beszélgetést vagy inkább hagyjuk egymást (ami látszólag nem ment eddig sem)? Továbbá milyen jelei vannak ha a férfi újra akarja kezdeni? Mert akkor én is próbálok így mérlegelni és hozzáállni a dolgokhoz.


26N



máj. 20. 05:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Az utolsó huszas éveim nem rá pazarolnám el. Lassan lefőtt a kávé. Max úgy lennék vele hogy azérr keresem a nagy őt is.
máj. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi változott azóta? Tapasztaltak és érettek lettetek? Mi volt végső soron a probléma, ami miatt szétmentetek? Mert ha az még megvan, akkor teljesen felesleges újra összejönni, úgyis kibukik megint. Közel 10 év azért rengeteg, egy 26 éves életében pláne, a megszokás jelentette biztonságérzet pedig nagy úr, ahogy az ismeretlentől való félelem is.
máj. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi volt a probléma és hogy azóta még tudjátok oldani. Hogyha a korábbi problémák megmaradtak, akkor csak ideig óráig lesz jó a nosztalgia, végül ugyanoda fogtok kikötni.
máj. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Éveket rabló csak az ex.
máj. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Oka volt, hogy szakítottatok! Én nem hiszek az újrakezdésben! Semmi nem lesz már olyan, mint előtte!

Egy kapcsolatot megkell gyászolni és túllenni rajta, nem egyből másik kapcsolatba ugrani! Azért, mert egynlőre nem ment neked mással egy új kezdése, nem azt jelenti, hogy a régi megszokottba visszakell ugrani, ami már nem működött.

máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
9 év után már házasság és a gyerekek a normálisak, vagy legalább eljegyzés. És te még akarsz rá pazarolni időt? Nem is szeretitek egymást, ez csak ragaszkodás mert az elsők vagytok egymásnak. Ráadásul bizonytalan is vagy. Az önfejlesztés nem ért semmit mert még hozzá húzzol. Nem is értem minek pasiztál amikor 9 évet nem lehet csak úgy áthidalni. 10 hónap telt el, legalább 1,5 évnek el kell telnie és ismét pszichológushoz kéne menned mert ez a kötődés abnormális. Nem kéne vele tartani a kapcsolatot se egyáltalán.
máj. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ami a szakításhoz vezetett az teljesen megoldódott. De úgy érzem, hogy így 10 hónap alatt benne és bennem is ugyan azok zajlottak le, és nem megy az, hogy közönbösek legyünk egymás iránt.
máj. 20. 10:34
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Akkor mi a kérdés? A Te életed, próbáld meg! A dolog kétesélyes mindenki esetében, vagy bejön, vagy nem.
máj. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jónak érzed ,próbáljátok meg újra!
máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy majd mindenképpen beszélünk. De azóta sem keres. Most teljesen tanácstalan vagyok, és össze is vagyok törve. Nem merek neki arra utalni, hogy most mivan, mert az mindig felkavarja.
máj. 21. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!