Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már beleőrülök hogyan tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már beleőrülök hogyan tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval van egy frissebb kapcsolatom amit úgy érzek hogy tönkre fogok tenni. Fél éve vagyunk együtt és nagyon örülök hogy van nekem de vannak problémák. Elkezdtem nagyon betegesen viselkedni. Tehát mindig nézem hogy mikor elérhető és ha nem válaszol már azon gondolkodom hogy biztos valaki mással beszél. Állandóan ezen q kapcsolaton gondolkodom és a saját életem teljesen leszarom. Semmi másra nem koncentrálok. Mostanában nem találkoztunk olyan gyakran ami azt jelenti hogy heti egyszer és akkor még azon gondolkodom hogy biztos rám unt stb. Ha pedig nem elérhető több órán keresztül azt gondolom hogy mással van. Pedig nem adott erre okot. Mindig aszerint van a hangulatom hogy beszélünk e mennyit beszélünk és tudunk e találkozni. Ezt ő nemátja rajtam de az életemre nagyon rányomja a bélyegét. Megőrülök a saját gondolataimtól. Valakinek van valami jó tanácsa kérem írjon vagy ha valaki volt hasonló helyzetben. Előre is köszönöm😊

máj. 20. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Mi miatt vagytok együtt kevesebbet? Ha nem találkoztok nincs kedve cseten beszélgetni, felhívni? Beszélgettél vele erről? Barátaid mit javasoltak, valós lehet a féltékenységed?
máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy jó pszichológust mert extra erős szorongásaid vannak amik tönkre fogják tenni az életedet IS. S a párkapcsolatodat is az értelmetlen féltékenységi rohamaid.
máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

fél éve vagytok együtt és heti 1 találka?


ez olyan mint egy távkapcsolat kb....


Miért nem hívod fel, vagy ő miért nem hív fel??? A telefonon telefonálni is lehet nemcsak chat-elni...várod mikor van fent...jesszus...


15 vagy?

máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
😆😆
máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tipikus önbizalomhiány.
máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Ha annyira rendben lenne minden és odalenne érted,nem kételkednél ennyit. Én is olyan mellett voltam ilyen, aki kb telibe sz.rt
máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!