Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudna írni tapasztalatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna írni tapasztalatot olyan, akinek már bekerült a házasságába egy harmadik fél?

Figyelt kérdés

Sok ideje vagyunk házasok.

Jópár hónapja rájöttem,hogy férjem szerelmes egy másik nőbe.Ő ezt beismerte.Akkor viszont hozott egy döntést a férjem,azt mondta,hogy minket választ,azon dolgozik,hogy megszűnjön ez a szerelem érzése a másik nő iránt.A kommunikációt a szükségesre csökkentették,de munkaügyben azért kell beszélniük gyakran.

Testi kapcsolat nem alakult ki köztük,ölelések és csók volt.

Van egy óvodás korú gyerekünk.

Tudom,hogy ha meghozta a döntését,hogy azon dolgozik,hogy a családunk élete újra helyre álljon és a másik nőt ki akarja verni a fejéből,és én ezt elfogadtam akkor türelmesnek kellene lennem és segítenem ebben a folyamatban.De egyszerűen az elmúlt hetekben egyre többször borulok ki,nagyon nehezen viselem.Ugyanis érzem,látom,hogy azért az érzelmek még nem múltak el a másik oldalon.És egy kiborulásom során ezt be is ismerte,hogy nem múltak még el az érzések...

Akik kerültek már hasonló szituációba életük során,hogy a házasságukba, vagy komoly párkapcsolatukban megjelent egy ilyen szerelmi érzés egy külső személy iránt,meg tudtátok oldani ezt végül?

Az idő ezen vajon segít,ha férjem tartja magát a döntéséhez?

Minden választ,tapasztalatot megköszönök.



máj. 22. 08:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Ennek így már vége. Biztos, hogy félre fog lépni. Most lebukott, eltelik egy kis idő es csinálja újra
máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Munkahely váltás bármi áron.
máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

A ti házasságotoknak vége!


Ha a "drága, hűséges & családszerető" férjed igazán szeretne téged akkor nem "esett volna bele" más nőbe mert EGYÁLTALÁN NEM ISMERKEDETT volna vele a hátad mögött hanem VELED "ismerkedett" volna: több kettesben töltött idő, randik, változatos szex olykor stb.


Amikor érezte, hogy köztetek langyos a víz, vagy gyülekeztek a felhők (vita, veszekedés) akkor nem azon volt, hogy javítson a dolgokon, vagy ultimátumot adjon neked hanem MEGCSALT ÉRZELMILEG más nővel, DE nincs kizárva, hogy nem-e csalt meg fizikailag is legalább csók, fogdosás, orális szex mentén.


És te harcolni akarsz a házasságért, család miatt? Nektek annyi. Mire összeszedné magát addigra te kikészülsz teljesen. De ő nem akar az érzéseitől megszabadulni, neki tetszik a helyzet. Nem is fog felmondani pedig a pénztől többet kellene, hogy érjen a családja.


Helyedben válnék, a gyerekem nézném, egy hűtlen f@rok miatt nem tenném tönkre magam amúgy se. Inkább egyedül nevelném a gyerekrm mint lelkileg/testileg tönkrevágjon olyan személy, aki azt se érdemli meg, hogy sírjak miatta.

máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amelyik kapcsolatban az egyik fél szerelmes tud lenni egy harmadik félbe, annak már annyi. Itt több ponton vérzik már a kapcsolat, ugye szerelemhez az kevés, hogy valaki elsétál előtted.
máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
15%
Párterápia?
máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%

Én tegnap írtam ki egy kérdést, eléggé sok válasz érkezett rá, olvasgasd. Eléggé sok járulékos kár fog érni még téged ezügyben. Most még neked friss ez a dolog, de később szerintem tonnás súlyként rád fog nehezedni a bizalom hiánya, és kb megkergülsz. Ha még nincs gyerek, akkor szakíts. És ne olvasgass cikkeket, ott leírják, hogy a megcsalás után helyre lehet hozni a dolgot, és a kapcsolat már nem lesz olyan mint előtte, hanem sokkal jobb lesz, nah...ez kb olyan parasztvakítás mint választások idején, mikor a politikusok ígérnek minden jót, aztán szarnak a nép fejére miután megválasztották. Tegnap eléggé kaptam az ívet itt, de rájöttem, hogy igazuk van, azzal, hogy elnéztem a megcsalást magamat aláztam, alázom meg. Mindenkinek jár a tisztelet, a hűtlenség pedig minden, csak nem tisztelet a párunk iránt.

Én sajnos fektetett nyolcasba kerültem, se ki, se be.

Bár én férfi vagyok, nem tudom, hogy a nők, hogy vélekednek erről, lehet kicsit felszínesebben látják a megcsalást, nem tudom, de végeredményben ugyanazokat a problémákat okozhatja mint a férfiakban, bizalom vesztés, kétség, stb. Idővel féltékeny leszel a légyre is, egy szabad perced sem lesz, hogy ne ez járjon a fejedben. Nálam ilyenné alakult át.

Lehet nálad nem ilyen lesz, nem tudom.

máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
21%

Kíváncsi vagyok, hogy a fenti hozzászólók saját tapasztalatból írnak-e.

Engem is érdekelne, hogy egy szerelem érzés el tud-e múlni idővel, ha az ember azon dolgozik, és a családját választja.

Sajnos hasonló a helyzetünk, de mi még nagyon az elején járunk. :(


Sokan nagyon könnyelműen beszélnek az elhagyásról, válásról. De szerintem azért sok-sok évet, főleg kisgyerekekkel nem szabad ilyen könnyen feladni, főleg, ha a férj/feleség elhatározta magát a családja és házastársa irányába.

Itt tényleg az a kulcs, hogy a "megcsalt" fél hogy viseli, és meddig bírja.

Saját tapasztalattal rendelkezőktől én is szívesen olvasnék hozzászólást!

máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többivel, nincs értelme együtt maradni a továbbiakban. Egyébként kizárólag azért van veled, mert te fix pont vagy az életében. Erre rájött egykettőre ugyanis még nem dobtad ki. Az a másik személy logikusan bizonytalan számára a jövőt nézve. Természetesen nem szerelmes belé, ez "csak" fellángolás, viszont az a gond, hogy erre nem kellett volna, hogy sor kerüljön egyáltalán. A testi vágy más téma mert beindulhat bárki a párján kívül másra ránézésre, de ő táplálta azt az érzést hiszen direkt kereste a társaságát, beszélgetett vele, sőt smárolgatott vele. Szinte biztos, hogy már meg is k*rta.

Jobb lenne elfogadnod, hogy mint nő leszerepeltél nála és tényleg csak mivel a "jó asszony mindent megbocsájt" pozíció a tiéd maradt veled, de ha nem a szóban forgó nő miatt dob téged akkor majd fog új alany miatt...

máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

#6-os kérdése:



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


A szakítás, a te esetedben a válás a megoldás mert úgyse fogsz benne megbízni ezek után soha.

máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Alapkérdés:

A szerelem érzés el tud-e múlni idővel?

máj. 22. 09:40
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!