Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek túl nagy kérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl nagy kérés volt ez a barátnőm részéről?

Figyelt kérdés

Sajnos ilyen, vagy olyan úton, módon, de a barátnőm érzelmileg eléggé durván megcsalt. Próbáljuk a kapcsolatotunkat megmenteni, ő egy vegyesboltban dolgozik. Mondanom sem kell, hogy a bizalmat az sajnos eltűnt iránta. Én megértem, hogy ha valaki mondjuk bepróbálkozik nála, vagy úgy néz rá, amiből az jön le, hogy a férfinak nem semleges, hogy azt közölje velem. Én azért kértem ezt tőle, hogy ezeket ossza meg velem, hogy ezáltal a bizalmat valahogy kezdjen kiépülni felé, hogy őszintén elmond ilyen dolgokat, valahogy nálam ez volt az első, amit feltudtam hozni, hogy a bizalmat valahogy újra kiépítsem felé.

Ennek másfél éve, az első pár hónapban még tartotta magát ehhez, kb 3-4 hónapig, aztán azóta semmi, kérdezgettem, hogy mi volt a boltban, volt e valaki aki úgy nézett rá stb, azt mondta, hogy nem. Aztán az utóbbi egy évben már totálisan úgy adta elő, hogy senki sem kezdeményezett, max ilyen perverz 50-70 körüli bácsik, akik tipikusan ezek a perverz öregemberek.


Aztán a tegnapi nap folyamán, egy mélyebb beszélgetés alkalmával közölte véletlenül, hogy van pár olyan srác akiken látja, hogy bejön, de nem mernek kezdeményezni, és elvileg volt 2-3 olyan férfi, akik egyértelmű jelét adták, hogy bejön nekik.


Nos tisztában vagyok azzal, hogy egy kisebb községben vagyunk, ahol az emberek eléggé prolik kb, azzal is tisztában vagyok, hogy minden nőt megnéznek a férfiak nagyrészt, mert így vagyunk beállítva, de azt már nem tudom hova tenni, hogy mikor hazajött, kérdeztem, hogy mi volt, és a válasza az volt, hogy semmi, "kinek jönnék be", mégis ki nézne rám úgy" stb.


Ez nekem olyan szinten rosszul esik, hogy kb most azt akarom, hogy legyen vége ennek a kapcsolatnak, mert a bizalom az totálisan tönkrement köztünk, én azért kértem, hogy számoljon be ezekről, hogy a őszinteségével a bizalmat kezdjem el valamelyest normális meder felé terelődni, és úgy érzem, hogy ő ezt nem tisztelte, nem vette komolyan.


Teljesen rosszul érzem magam emiatt most, aztán elkezdett ferditeni, először azt mondta, hogy volt pár férfi, aztán ferditette tovább, mikor már látta, hogy mennyire rosszul esett nekem ez, hogy ez a pár személy ez majd a jövőben lehet, meg, hogy ez a pár személy csakis kizárólag egyszer, egyetlen egyszer tért be a boltba, akiknek osszetéveszthetetlen viselkedése volt. Aztán elszólta magát, hogy azért sem mondta el, mert nem tudta hova tegye a pasitól a mozdulatot. Szerintem valami olyasmi lehetett, hogy a srác úgy adta át a pénzt, hogy direkt, szándékosan megérintette a kezét, tudjátok ez a tipikus eset.


Tudom, hogy egy normális kapcsolatban, ahol nem ütötte fel a fejét egy megcsalás, ez konkrétan nem is lenne téma, de itt arról van szó, hogy számomra ez lett volna az egyik útja annak, hogy bízzak valahogy benne, és ehhez nem tartotta magát.


A megcsalás óta azt kérdezi, hogy mit tegyen, hogy újra bízzak benne, elmondtam, de mégsem teszi.


Nem tudom mit tegyek. Túlreagálom, vagy ebben a kiélezett, bizalmatlan helyzetben túlságosan élesen, vérmesen, radikális fogok fel ezt.


Bár nekem ez lenne az első amivel azt érezném, hogy újra bízni tudnék benne, hogy elinduljak azon az úton, hogy őszinte velem, és ha kérek valamit akkor azt teljesítse, jelen esetben a keresem ugye az amit fentebb írtam.


Konkrétan egy világ ömlött össze bennem most.


máj. 21. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/140 A kérdező kommentje:

"túl nagy kérés volt a barátnőmtől?"

Elnézést, csak nagyon feldúlt állapotban vagyok.

máj. 21. 08:57
 2/140 anonim ***** válasza:
100%

A spanyol inkvizíció nem ér semmit, ezt kéne felfognod! Hiába mondd el neked bármit, teljesíti amire vágysz te akkor se fogsz benne valaha megbízni. Ha el is mondana mindenegyes férfit aki csak ránéz, számolgatná, strigulát húzna a papíron, hogy neked jelentsen akkor se hinnél már neki és ő is tönkremenne veled együtt hiszen olyan megfelelési kényszer lépne fel, hogy elveszítené önmagát mint ember.

Csak ennyit érnél el kb. az egésszel.

Az a legkézenfekvőbb megoldás, hogy szakítasz vele, kihevered és aztán ismerkedsz.

A megcsalás, a hazugságok, titkok, tisztelet hiánya mindig elrontsák a kapcsolatot és nem lehet helyrehozni. Szakíts!

máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/140 anonim ***** válasza:
99%

Most ha jol értem, köteles neki beszámolnia, hogy ki hogyan néz rá?

Mivel játszotta el a bizalmad? Valakivel flörtölt?

Amúgy meg minek köteles neked ilyet elmondani? Ő nem tudja kontrollálni, hogy ki hogyan viszonyul hozzá, egy dolgot tud csak, azt, hogy hogyan reagál rá. Ha visszaflörtöl akkor megértelek, de akkor viszont minek foltozgattok egy xar kapcsolatot?

Ha meg nem, akkor meg minek kell neki ilyenekről mesélnie?! Mert akkor meg te ülsz nagyon rosszul a lovon. Én el nem viselném ezt.

36N

máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/140 anonim ***** válasza:
91%
Tehát valaki megérintette a kezét fizetéskor, és ez nálad megcsalás?
máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/140 anonim ***** válasza:
89%

Ez hol megcsalás?! Az hogy néhány lúzer vágyakozva néz minden csajra, miközben azok jó része ezt le se 💩ja, az a nő részéről abszolút nem az.

Az érzelmi megcsalas az az, ha másra vágyik, másról ábrándozik, és ha lenne lehetősége meg is csalna vele, vagy otthagyna. Ez amit te írsz, ez egy teljesen hétköznapi, ártalmatlan jelenség. Ezért veszekedni szerintem téged minősít. Meg az is hogy erről naponta be kell számolnia.

máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/140 anonim ***** válasza:
97%

Túl reagálod egy kicsit, hisz vannak olyan szituációk amikor később tűnik fel egy nőnek, hogy az adott pasi bepróbálkozott. Ha meg nem is foglalkozik vele akkor meg végképpen nem számító dolognak minősül másik pasi próbálkozós semmije sem.

Ne légy mérges, mert felesleges!

máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/140 anonim ***** válasza:
95%
Te beteg vagy, de komolyan. Kezeltesd ezt a szintű önbizalomhiányt és birtoklási vágyat.
máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/140 anonim ***** válasza:
90%

Most komolyan azt vártad el tőle, hogy minden "furán ránéző" emberről számoljon be? Ne csodálkozz, ha hülyének néz és egy "senki" a válasz.

Itt kettőtök közt a legnagyobb baj veled van, ne haragudj.

máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/140 anonim ***** válasza:
91%

"Tudom, hogy egy normális kapcsolatban, ahol nem ütötte fel a fejét egy megcsalás, ez konkrétan nem is lenne téma, de itt arról van szó, hogy számomra ez lett volna az egyik útja annak, hogy bízzak valahogy benne, és ehhez nem tartotta magát."



Már a megcsalás előtt vége lett a kapcsolatnak köztetek, a megcsalás annak lett az eredménye.

Nem érez irántad szerelmet és azért csalt meg érzelmi szinten. De lehet azóta már másokkal fizikailag is megtette és te ahelyett, hogy amikor kiderült kidobtad volna még megalázod magad?

Azt csinál veled amit akar és te hagyjod.

Nem ő tehet róla, hogy összeomlott benned egy világ hanem te mert már rég nem kéne egy párt alkotnotok.

Legyen vége és máskor megcsalás esetén azonnal rakd ki a másikat.

máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/140 anonim ***** válasza:
92%

Beteg vagy kérdező. Hacsak nem egy bányarém a barátnőd, mindig lesz férfi, aki csapja majd neki a szelet.

A kisebbségi érzésedet kéne kikúrálnod, mert ezzel az örökös pattogással előbb utób tényleg keres majd magának mást, aki szerint nem megcsalás az, hogy valaki kifizeti a boltban a megvásárolandó árut.

máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!