Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első szex egy jóval idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex egy jóval idősebb férfival?

Figyelt kérdés
Mennyire érdemes belemenni csak azért mert vonzódok hozzá. De kapcsolat semmiképpen sem lehet közöttünk, maximum csak szeretői viszony.

máj. 22. 11:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Meg fogod bánni
máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Én megbántam. Jó szr volt.
máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha szeretsz orosz rulettezni teli tárral, akkor hajrá.
máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
20 éves voltam, amikor el akartam veszíteni a szüzességemet. Egy 38 éves, komoly, tapasztalt férfit találtam e célra. Mi nem vittünk bele érzelmeket, így teljesen jó volt. Utána még találkoztunk néhányszor.
máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Ne tedd.
máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Megkérdezhetem, hogy akik ennyire vehemensen ellenzik, azok miért ellenzik ennyire? Komolyan kérdezem.
máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
6 - mert valszeg kihasználná az idősebb férfi, pláne, hogy szeretői viszonyt emleget, tehát a férfi foglalt.
máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
Nem voltam jóval idősebb pasi de a csajszi kérte, hogy mindent tanítsak meg neki, hogy ha szerelmes lesz akkor nagyon jó lehessen az ágyban. Mind a mai napig felköszönt üziben és megköszöni, hogy akkor jófej voltam vele.
máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem lesz több belekepzelve akkor nagyon is jó!
máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
12%
Ott van csak atalakul szerette
máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!