Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy baj hogy lefeküdtem egy jóval idősebb férfival?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok.Lefeküdtem egy pasival aki jóval idősebb nállam az,az 35 éves. Régóta barátok voltunk de tetszettünk egymásnak csak azért nem jöttem össze vele mert zavart hogy ennyivel idősebb amugy jól meg vagyunk .Hétvégén átmentem ,hozzájuk és annyira össze melegedtünk hogy a végén meg,történt a dolog.Azóta is irkál de nem szeretnék könny vérűnek tünni előtte pedig tudom hogy ez úgy néz ki mint ha az lennék.De alapjába véve sose nem volt még egy éjszakás kalandom csak vele.
2015. febr. 24. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Irígykedem a pasira!
2015. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Tudod, szerintem amit művelsz az nevetséges. Ahogy vergődsz a saját magánéletedben, mint egy partra vetett hal...

Ha ahhoz vonzó a pasi, hogy alá feküdj akkor miért nem lehet vele vállalni egy kapcsolatot?

Milyen törvény írja elő, hogy nem működik, mert X év van köztettek?


Ha meg csak szexhavernak kell akkor és ő tudod, hogy többet akar, akkor nagyon gonosz nőszemély vagy. Feleslegesen felszítod benne a reményt, most meg kidobod az ajtód elé! Az picsogjon ott.


Ha legközelebb kufircolsz legyen benned annyi, hogy leszögezed mi hány méter. És tartod magad ahhoz. Ha úgy érzed erkölcsileg vagy valami képzelt akadály miatt nem tudsz düllőre jutni akkor nem szórakozol vele, mert nem korrekt dolog!


Most már ne csak testbe, hanem fejben is nőj fel! Please!

2015. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon nagy baj, mivel ez a jóval idősebb pasi nem én voltam. :)
2015. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PearlDiver ***** válasza:

Akkor baj, ha ezzel nem tudtok mit kezdeni.

Igazából a korkülönbségen kívül mi az ami ellene szól egy kapcsolatnak? Mert ha csak ez az egyetlen erős ellenérv, akkor felesleges drámázni, inkább boldognak kéne lennetek...

2015. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lélekben még 14 évesnek tűnsz... nem kellene végre felnőni?

Ha csak a korkülönbség a probléma, akkor az nem komoly probléma.

2015. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több ilyen csaj kellene
2015. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ilyeneken agyalsz! Jól tetted!
2015. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!