Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mesélne az, akinek egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélne az, akinek egész életében az volt a párkapcsolati problémája, hogy túl sok jó parti közül választhatott és nem tudta, hogy tényleg jól döntott-e?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ilyen sztorikra, hogy milyen élete lehet annak, aki a bősèg zavarától szenved.

máj. 23. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Tekintve, hogy tartós párkapcsolatban elkötelezni magad egy másik ember mellett igencsak jelentős hatással van az életedre, minden épelméjű ember agyán átfut időnként, hogy vajon jól döntött-e.
máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A döntésén helyességén én is szoktam gondolkodni, habár nem lengenek körbe jó partik.


F

máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Döntésem*
máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem a mai fiatal csajok 90%-a küzd ezzel.

Én úgy nevezem, hogy "szűrőt" kell létrehozni, és a legfontosabb előnyöket előre helyezni a célodtól függően.

Bár a lányok inkább csak érzelmek alapján csinálják ezt, véletlenszerűen szerintem. Férfiként az élet irányítottabb.

máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4# Ez azért nem mindig ennyire egyértelmű. De értem miről beszélsz.


f

máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nincsenek ilyen kerdések választás esetén sem, mivel egyik se jó.

Ha az egyik mellett döntök azzal járok 2 évig es utána szakítás, ha a másik mellett döntök, akkor azzal játszuk le ugyanazt.


Olyan nekem még nem volt hogy a B tervek bejöttek volna vagy jobb döntések lettek volna. Nincsenek elvarratlan szálaim, meg mi lett volna ha. Ha vkire kíváncsi vagyok megkeresem, csúnyán mondva "kipróbálom".


Volt olyan is, akit elutasítottam, később elbizonytalanodtam magamban, újra felvettem vele a kapcsolatot és csak arra volt jó hogy rájöjjek arra, nagyon is jól tettem, hogy első körben kiszórtam. A 2.kör ezt csak jobban megerősítette.


Olyan még nem volt az eletemben hogy egy rossz miatt valami jót hagynék ki mással. Csakis olyan volt eddig, hogy (előre nem látva)egyik rossz miatt épp kihagyok egy másik rosszat.

máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt egy munkahelyem ahol kb minden férfi odavolt értem. Nekem 2 pasi tetszett viszont, akik persze legjobb barátok voltak.. Csak az egyik kezdeményezett nálam de visszautasítottam az egész barátság meg munkahely dolog miatt mivel elég erkölcsös vagyok, semmit nem akartam felforgatni. Azóta is kicsit bánom mert eléggé összepasszoltunk volna, sokszor gondolok még rá.
máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Legnagyobb problémám, plusz mellé még nagyon finnyás is válogatós is vagyok.
máj. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-ös: szerintem te nagyon jól csinálod, hogy nem hagysz elvarratlan szálakat és kideríted az igazat, hogy kivel illettél volna össze, kivel nem. 7: köszönöm, hogy elmesélted, megértem, hogy még eszedbe jut.
máj. 24. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!