Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már, hogy túl sok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy túl sok, túl nyomasztó érzések vannak bennetek?

Figyelt kérdés

Volt évekkel ezelőtt egy srác, akibe szerelmes voltam. De szétmentünk.

Eltelt jó pár év, közben fiúk jöttek-mentek, pár hónapja megint jött egy szerelem az életembe.

Viszont az illető foglalt így, sajnos nekem nem ment, csak rövid ideig, mert megterhelő volt lelkileg.

Épp próbálnám összeszedni magam, és erre felbukkan az ex.

Viszont én őt már nem szeretem, de anno szerettem és eléggé felkavart.


Tudom hagyjam a francba, vagy pont ellenkezőleg ugorjak vele ágyba, de ez nem ilyen egyszerű. Nem tudnék vele folytatást, max az ágyban, de nem tudom ő ezt hogy venné, illetve hogy én hogy viselném. Most inkább olyan kéne, aki nem érintett meg még soha. Nem félek tőle, hogy visszaszeretek belé, mert már rég lezártam. Viszont kíváncsi is vagyok rá, és jól kijöttünk az ágyban.


De a legfőbb problémám, hogy furcsa mód úgy érzem, hogy ettől most még jobban összezavarodtam és legszivesebben elfutnék messzire. Lezárni sem akarom, de félek is hogy most ha belelépek, mint egy fos brazil szappanoperában, úgy lennék. Valaki felém vágyódik, én meg máshová, amaz meg megint máshová.. meg szerintem még picit felém. Vagy nem. Ki tudja.


Voltatok már olyan helyzetben, hogy azt éreztétek, megfullaszt egy érzelmileg kusza szituáció?

Úgy érzem, hogy ha folytatom az illetővel, nehezebb lesz elengedni az előzőt. Ez elég logikátlan, mégis így érzek.


2021. ápr. 14. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltak már bennem nyomasztó érzések, de így még nem voltam. Nem bántásból, de nekem az egész olyan, mintha még tini lennél.
2021. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

34 éves vagyok...

Szóval nem, nem vagyok egészen régóta tini :)

Egyszerűen túl sok. De teszem hozzá mellett volt még más magánéleti nehézségem, mert a vírus miatt a munka nehézség, szóval kicsit sok.

2021. ápr. 14. 18:49
 3/16 A kérdező kommentje:
*mellette *meg a vírus...
2021. ápr. 14. 18:49
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, most is így érzem. Egyszerűen vonzom a, bonyolult élethelyzeteket és érzelmi katyvaszokat.

Jelenleg egy négyes fogatban ücsörgök. A páromat már nem szeretem (ő soha nem szeretett engem), pedig sokáig küzdöttem azért,hogy összejöjjünk, erre 7 hónapra rá, hogy összejöttünk, beleszerettem valaki másba😅 akinek szintén van párja, és ő is belém szeretett,de közben a párját is szereti (valahogyan). Csodálatos.


Egyébként szerintem el kéne engedned az exedet. Szerintem logikus, hogy nehezebb lesz elengedned az előzőt, ha folytatod az illetővel...hiszen nem tudsz elszakadni a múlttól,nem is akarsz-ezt közvetítenéd magadnak, így miért kéne elengedned a másikat?

2021. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam, hogy a felnőtt kategóriában felnőtt vagy, de ez akkor is tinis. Van, aki tini marad felnőttként is.
2021. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4/ Én mindig, de mindig bevonzom a bajt.

Miért nem mehet egyszerűen. Lehet tényleg el kéne engednem, de ennyi év után. De félek most hogy felbukkant és elengedem egy újabb űrt kreálok vele.


5/ Elhiszem, sajnálom. Érzelmileg felnőtt vagyok de lehet hogy gyereklelkű. Vagy ilyen nem tudom. Volt még egy férfi a történetben, ezt már le se mertem írni

2021. ápr. 14. 18:57
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintem logikus, hogy nehezebb lesz elengedned az előzőt, ha folytatod az illetővel...hiszen nem tudsz elszakadni a múlttól


Őszintén nem is tudom akarok-e. Olyan ritkán jön ez az érzés. ...


Fáj, hogy így alakult, de néha úgy érzem, hogy még jobban fájna, ha már nem szeretném.

Szeretem szeretni 😥

2021. ápr. 14. 18:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tök fölösleges tovább bonyolítani a dolgot
2021. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós vagy, azért van benned ekkora katyvasz.
2021. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9/ Dehogy vagyok :) Csak feszült, mert mintha pont kiszámolta volna az illető mikor a legkevésbé alkalmas. De elengedni sem akarom most, de igen, a szívem egyértelműen nem tartozik már hozzá és nem is fog
2021. ápr. 14. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!