Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben,ha a párotok erősködne,hogy felviszi a szülei házához kiönteni a maradékot (amit ő nem evett meg és megromlott),közben meg napokra kint hagyja náluk ázni az edényt az udvar közepén, egy asztalon?

Figyelt kérdés
Folyton azt hallgatom,hogy persze,meg fogom enni másnap..Ha elteszem a fagyóba,mert nem ette meg,azon hisztizik. Ha meg megromlik mert nem tettem el, akkor mániája,hogy felviszi a szülei csirkéinek megenni. Ilyenkor szokta azt csinálni,hogy kiönti,és kint hagyja az udvaron ázni, porosodni, karcolódni, hiába mondom neki,hogy hozza vissza. Ha én megyek fel érte,mert főzni akarok, vagy mert megelégelem,hogy cseszte lehozni, a szülők nekem morognak,hogy miért nem a fiúkkal hozatom le és megy a rebellió. Mit csináljak? Ha át akarom önteni bármi más edénybe,amit kevésbé sajnálok,(természetesen jómagam mindenemre vigyázok!!)azt is összevissza karcosan hozza vissza,vagy a szülei ezer éves műanyag edényét, amihez holt semmi közöm..
máj. 24. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel arra edényt és csak abba rakod a kaját a csirkéknek?
máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert azt is fent hagyná,és akkor megint csak egy másikat kellene elővennem.
máj. 24. 16:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt ugye a legnagyobb probléma az,hogy cseszik rá,és fent hagyja. Ha rendszeresítek neki egy csak ilyen cuccot, azt is fent hagyja..
máj. 24. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne rakj a csirkéknek kaját utána semmibe, inkább öntsd ki. Majd megtanulja! Ha meg nem, vagy hisztizne hagyd el! Ő vagy egy figyelemzavaros személy és nem ártana neki orvos, tabletta (ha lehetséges), vagy szándékosan csinálja, hogy jól felidegesítsen téged.
máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ennyire nem bírod elviselni a párod leszarom igénytelenségét, hogy kérdést kell kiírnod róla, így javaslom az igényesebb pár megtalálását a jövőben. Most ez nem jött össze kérdező.
máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom csak munkahelyén felejti benn gyakran a dobozait. Vettem neki 5 saját dobozt, ha nem hozza haza akkor másnap nem visz kaját, ennyi. Azóta extrém ritka hogy elfelejtse. :D
máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!