Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Instant-Fogas, Füge Udvar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instant-Fogas, Füge Udvar, Szimpla stb. voltatok már ezeken a helyeken? Mennyibe kerül egy koktél? Lehet itt ismerkedni, ha egyedül megyek lányként?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 16:53
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyik honlapján sincs kint a menü, így nem tudom hogy készüljek.

Mondjuk egy Aperol koktél 1500 vagy 3000?

Sokan vannak?

Mi a korosztály?

Romák/kisebbség magyar c.gányok is vannak?

2023. júl. 13. 16:55
 2/6 anonim ***** válasza:

- Az instant az egyik legleprább hely Bp-n. Ingyenes a belépés, ezért mindig televan, az összetétel: 90%-ban vagy külföldi negyvenesek vagy 15 éves kislányok, nincs középút. Sok különböző terem van benne, de kb. levegőt se kapsz, ismerkedni alkalmatlan, ez egy szórakozóhely.

- A Szimplát imádom, ez inkább a beülős fajta, de ez is tele van külföldiekkel, és az árak sem alacsonyak. Ismerkedni nem tudom, mennyire lehet ott, mert mindig egy-egy barátnővel mentem, de itt le lehet ülni rendesen beszélgetni, illetve szinte mindig szóba elegyedtünk emberekkel, mindig jófejek voltak.

- A Füge Udvar nálam kb. ezek keveréke.

2023. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elolvastam a review-kat amiket kaptak külföldiektől. Nem semmi!

Erőszakos kidobó emberekről, verekedésekről, az italukba kevert cuccról írnak jó páran.

2023. júl. 13. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Instantban nem nagyon vannak c.ganyok. 60% kulfoldi. Sok a magyar rajtuk kivul. Nagyon tapasosak pakisztani indiai fiuk . De siman le tudod oket razni. Verekedest nem nagyon lattam.

Korosztaly 18-40. Egysegesen elosztva. Ferfitobbseg van.

Egyedul az utca szintjen levo termeket ajanlom kizarolag.

Oltozz szurke vagy fekete nadrag plusz felsobe,h eszrevetlenul arrebb tudj menni a nemkivanatos egyedektol. Egyedul ne menj fdltuno ruhazatban . Sok leulos resz van itt is beszelgetni.

2500 korul vannak az alkoholos italok.


Van pizzazo. Tobb helyen. Szerintem ez nagyon pozitiv!!



Szimpla: kicsi a zart tancter,nagyon meleg van .2 db van. Ngy aszabadteri dohanyzo resz.


Egyikben se nez senki hulyen,ha egyedul vagy.


Ha egyedul mesz ne igyal semmit csak a vizcsapbol. Az abiztos. Ismerkedesnel semmikepp ne fogadj el italt. Ez minden szorakozohelyre ervenyes.

2023. júl. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondod, hogy fizessem ki az italt 2500 és ne fogyasszam el?!
2023. júl. 14. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van. Sokszor a pincérek is benne vannak, már ő teszi bele a Ginát. Volt már Pesten ilyen ügy. Nem mondom, hogy mindenhol mindenki, de megéri kipróbálni?
2023. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!